Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyks lányokra jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyks lányokra jellemző, hogy egy mondatukon belül is ellentmondanak a saját állításuknak, ilyen ronda pasis kérdésnél?

Figyelt kérdés
Annyira akarnak valamilyen gyors és frappáns,ill. olyan választ böfögni a ronda kérdezőnek, amely azt taglalja, hogy a ronda pasi a jó pasi, hogy közben belegabalyodnak a mondandójukba. El akarják hitetni, hogy nekik csakis a ronda pasi a jó pasi. Aztán leírják mindig a szlogent (vagy 1000 ilyen választ láttam már itt), hogy nekik nem tetszett férjük, a barátnők is ellenezték, de megtetszett a személyiségük és összejöttek vele. Leírják, hogy az én barátom nem jóképű, le akar róla minden barátnő beszélni, nekem sem tetszik mint férfi, de szerintem jóképű, mert rendes és kedves. Ilyenek vagy még nagyobb badarságok vannak itt. De lehetne itt más kérdésre is menni, ott is vagy 500 szor megfigyeltem már, hogy egy kommentbe vagy akár 1 kérdésben is 180 fokos fordulattal válaszolnak. Utána meg nem győznek buta érvekkel válaszolni, hogy kihúzzák magukat.
2014. jan. 4. 10:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De a férjed ezt nem hagyná. Ha netán megcsalna téged, kiderülne és perlekedésre menne a dolog, lehet lenyúzná rólad az utolsó bőrt is és vinni a viskót a fejed fölül, de a ház felét biztosan.
2014. jan. 12. 08:46
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem rólad beszéltem, hanem az átlagemberről!

A válaszodból egyértelműen kiderül, hogy te elétérsz az átlagtól... Hát vagy én...

Én, ha megcsalásról lenne szó, felmerülne bennem, hogy vajon valóban megtörtént-e. Hiszen, ha nem volt rajtakapás, akkor az pillanatnyilag csak szóbeszéd, amit a Mariskától, Bélától, Pistától hallottam...


Továbbá az sem mindegy, hogy miért is történt!

Még mindig szeretem(!) a páromat, tehát mérlegelhetem, hogy vajon nem elképzelhető, hogy miattam lépett félre a másik? hiszen ha "mindent megadtam" volna neki, talán ő sem hajlott volna másfelé és ráadásul ebben az esetben az "árulást én követtem el ellene!


Előfordulhatott, hogy pl. alkoholos befolyásoltság alatt történt (ami azért nem jó, de mint tudjuk, a gátlások alkoholban oldódnak...).


Hát neked van saját lakásod, és onnan a férjed nem tehet ki természetesen... Bár vannak kiskapuk, de ezt most hagyjuk!

Viszont vegyük fordított esetben! Ha te lépnél félre egy kaland miatt (ami természetesen csak egy elmélet), akkor a férjed vajon azt mondaná, hogy ő ezt nem hajlandó folytatni és megy a híd alá...

Vagy esetleg mérlegelne és "megbocsátana" neked???

Persze, tudom... Menne a híd alá!

Közben meg a fenét! Ha körbenézünk a világban (nem a netes, anonim világban), akkor azt látjuk, hogy igenis megbocsátunk, visszafogadunk, elnézünk és ez így van rendben!

És ez nem papucsság (persze csak szerintem nem az).


Valahogy olyan érzésem van, hogy én érzelmekről, te pedig intézményeről beszélsz...

Bocs, nem sértésnek szánom!

2014. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megbocsájtod, csak kérdés meddig mehet ez? Ha megint megteszi? Birkatürelmű leszel? Aztán jön a terhes szerető, követeli az eltartási pénzt. Dns vizsgálaton kiderül, hogy a férjed az apa, akkor is ilyen türelmes lennél?
2014. jan. 12. 09:30
 14/18 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért mondom, mert régen koleszban voltak ezek az ecsetfejű full jóképű srácok és a párjukat szanaszét csalták. De még a csajnak kellett visszakönyörögnie magát, mert szeretett vele dugni. Ugy te nem ezt akarnád adott estben?
2014. jan. 12. 09:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Természetesen nem mehet a végtelenségig és azt sem állítom, hogy nincs az a szituáció, amikor már az első alkalommal lépni kell, de azért jó, ha az ember mérlegel és nem hagyja, hogy az indulat beszéljen belőle!


Ahogy már az előbb is írtam, ha jön a legjobb barát/barátnő, azzal, hogy láttam a párodat egy másik illtővel, akkor nem kell egyből arra gondolni, hogy itt már félrelépés történt!


Vannak olyan emberek, akik nem érdemlik meg hogy szeressék őket, de azért nem ez a jellemző!

Viszont ez nem derül ki egy félrelépés (és itt nem feltétlenül a megcsalásra gondolok) után és ki tudja, lehet a legjobb embert üldözzük el magunk mellől.


És igen, adjunk valamennyi lehetőséget, arra, hogy bebizonyítsuk magunknak és bebizonyítsa a párunk is nekünk és magának, hogy valóban ez az ember, akivel le akarom élni az életemet!


Halkan megjegyzem... Nekem is volt félrelépésem (nem megcsalásos)... kiderült, megbántam és örülök, hogy megúsztam és tanultam belőle!

Azóta jókisfiú vagyok! :D

Ergó én a másik nemhez tartozom! :D

2014. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pontosítok:

kiderült, megbántam és örülök, hogy megúsztam, RÁJÖTTEM MIT VESZTHETEK és tanultam belőle!

2014. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"De a férjed ezt nem hagyná. Ha netán megcsalna téged, kiderülne és perlekedésre menne a dolog, lehet lenyúzná rólad az utolsó bőrt is és vinni a viskót a fejed fölül, de a ház felét biztosan."


A házat nem tudja lehúzni rólam mert igazolni tudom, hogy házasság előtt szerzett vagyon. Vagyis a férjemnek semmi de semmi joga nincsen hozzá.

Illetve nincs bejelentve ide. Szóval még az sincs hogy emiatt nem tudnám kitenni.

2014. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De az te vagy. Mások meg mások. Nem mindenki Te!
2015. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!