Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A természetes lányokat is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetes lányokat is szokták fikázni?

Figyelt kérdés

Mindig azokat hallom, hogy "azon mennyi smink van már? Utcára ki menne smink nélkül, az emberek menekülnének tőle!" meg, hogy folyton vasalja a haját, hajvasalóval alszik a párnája alatt!" "tisztára Photoshoppolva vannak a képei Facen!"


Szóval a "mű" lányokra szoktam hallani az "irigykedést" bár nem hiszem, hogy az, szóval fikázás!


De a természetes lányokra még nem nagyon! Azokat nem szokták fikázni azok a lányok, akik meg szeretik a mű cuccokat? Szóval pont az ellentétjük!



2014. jan. 4. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nézd mekkora láma hogy a természetes szépségével ki mer menni az utcára :O

nem hiszem hogy hallottam már ilyet

2014. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én természetes vagyok, viszont nem szép, és emiatt fikáznak.
2014. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen vannak a mű módon szép lányok, a természetesen szép lányok, és azok, akik azt HISZIK magukról, hogy természetesen/mű módon szépek. Ezekkel szokott lenni a probléma, nem az első kettővel.
2014. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem neveztek már igénytelennek, és mondták, hogy nem adok magamra, csak azért, mert egyáltalán nem sminkelek. Nem vettem magamra, nekem így jó, igénytelen meg nem vagyok egyáltalán.
2014. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen "természetesen" kevésbé szépnek tűnhet a lány (egy nagyonpici smink pl csodákat tehet) Sokszor észre sem veszik ezeket a lányokat.

Vagy pl nekem eredetileg szürkés, seszínű sötétszőke a hajam, befestettem mézszőkére, amiről azt hitték hogy természetes, mikor kiderült, hogy nem akkora cirkuszt kellett belőle vágni:DDD

2014. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is megkaptam már általánosban a lányoktól ezt, hogy igénytelen vagyok, amiért nem sminkelek, nem vasalom a hajam, stb.. az volt az egyik kedvencem az ilyen beszólások közül, mikor az egyik ilyen kis beképzelt libának beszólt valaki, hogy ribabcosan néz ki, erre közölte, hogy ezt hívják igényességnek :) azaz hogy minden nap kutyaszar szagú volt a szája, mert még fogat se tudott mosni rendesen, de arra bezzeg volt ideje, hogy minden reggel másfél óráig vasalgassa a haját, ami már amúgy is széjjel volt töredezve...meg hogy fekete szemceruzával mindig úgy kihúzta a szemét, mint valami mosómedve és a nap végére már szanaszét folyt meg minden és csak annyi látszott, hogy valami szürke folt van a szeme alatt...hát ez fantasztikus :3
2014. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!