Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akibe beleestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akibe beleestem de nem tetszem neki és nem tom elfelejteni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Vágd fel az ereid, de hosszában, úgy nehéz összevarni.
2009. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha biztos vagy benne hogy nem tetszel neki akkor szerintem ne próbálkozz újra mert engem pl. idegesít ha valaki nem érti meg mit akarok.Ha még nem vagy készen arra hogy újra ismerkedj, akkor csak lógj a haverjaiddal, legyél vidám emberek társaságába és koncentrálj másra, próbáld lekötni valamivel magad és akkor könnyebben el tudod felejteni, tapasztalatból mondom. L18
2009. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ez általában így van... a lányoknál és fiúknál is. az érzelmeket nem lehet irányítani. Vagy kialakul vagy nem. Fogadd el, hogy nem akar tőled többet és foglald le magadat. Persze a lánnyal csak akkor találkozhatsz, ha már tényleg semleges vagy iránta.
2009. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nem lehet mindenki után futni. Nekem aki tetszett azzal még soha nem jött össze semmi. Csakolyannal kinek én tetszettem és ő szedett fel.
2009. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, sokkal jobban jársz, ha számítógépezel helyette. Tapasztalat.
2010. jan. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!