Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járni akar velem, de sérteget....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járni akar velem, de sérteget. Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

A srác kikészít a kommentjeivel, nem fogja fel, hogy nem vicces a magasságomra tett megjegyzéseivel. Ha találkozunk, azonnal beszúr valami "vertikálisan lemaradt", "törpilla", vagy "Nem fázol olyan közel a földhöz?" beszólást (160cm szerintem nem olyan vészes), illetve újonnan a súlyomat kezdte ki, pedig az sem sok. Már többször mondtam neki, hogy ez bánt, de erre csak bocsánatot kér, majd folytatja.

Elmondása szerint nagyon akar velem járni, mindig kedveskedik valamivel, szeretek vele beszélgetni is, de ezek után honnan tudjam, mit akar?

Amint elkezdem jobban megkedvelni, eloszlatja a rózsaszín ködöt a megjegyzéseivel.


2014. jan. 5. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
túl érzékeny vagy
2014. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezt így mond el neki.

És én még hozzátenném: "Ha nagyon járni akarsz velem akkor az életbe többet ne szólj hozzám!"

2014. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Te meg mond neki, hogy kicsi a farkad..

Gyerekes, de mi férfiak ezt nem szeretjük hallani.. :D

2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez a srác egy bunkó, én tuti a második ilyen megszólalása után kikosaraztam volna. Gondolj bele, ha ezzel a jogos sérelmeddel így törődik, mi lesz később, ha tényleges problémáitok lesznek? Nem normális, hogy ilyen szinten sérteget, ez tényleg nem a vicc kategória.
2014. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl magabiztos a srác, ezzel pedig leplezi. Szerintem.

Ha megkérded rá, és tényleg gúnyosan mondja, hagyd.

2014. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha sérteget, többé nem akarsz találkozni vele! Szerintem amúgy a törpilla kedves, aranyos jellemvonásod lehetne, de a másik 2 tényleg nagyon sértő! :)
2014. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok, akik ovis kisfiú módjára piszkálják a kiszemeltjüket. Valószínű nem bántani akar, csak viccesek a reakcióid.


"Amint elkezdem jobban megkedvelni, eloszlatja a rózsaszín ködöt a megjegyzéseivel." Valami hasonlót mondhatnál neki. Vagy hogy "nem így kell udvarolni egy lánynak." Vagy, ha bírod a szócsatákat, szólj be te is valamit az égi meszelőjének ;)

2014. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok! Elfelejtettem hozzátenni, hogy ezek szerint a srác nem ismeri a mondást: "Jóbol csak kicsit adnak"
2014. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez a módszer arra jó, hogy semmikép se nézd jófiúnak, mert akkor ö veszit, mégha akkor is ha azt mondod hogy nem.
2014. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy passiv-agressziv. 5 éves gyerek szintjén áll a srác. Jól látod, hogy ha köd nuku lesz, még jobban be fog szólogatni. Pláne más fizikai adottságain élcelődni minimum a kvára gázos kategória. Én hanyagolnám.
2014. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!