Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot kérnék, randi ügyben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék, randi ügyben. Szerintetek, hol jó randizni, találkozgatni hétköznaponként ilyen időben? (kültérre gondolok)

Figyelt kérdés

Ti ilyen időben hová viszitek a barátnőtöket? Hétvégén nyilván buliba, de hétköznap, ha találkoztok, hol és mit csináltok? Kerülitek a szabad levegőt? Tippeket várnék, hogy hová lehetne menni (Bp-n belül) és mit lehetne csinálni a mozin és a bulin kívül (mert ezek inkább hétvégi dolgok, hétköznapra kéne valami elfoglaltság).

Meg, hogy ilyen időben az első randi hol legyen!? (meg aztán a többi hol? :D)


2009. nov. 29. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányadik randitok ? Ez fontos lehet...
2009. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy első....
2009. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el pizzázni vagy kávézni vagy teázni:)
2009. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek megteszi egy palacsintázó.... Egyszer voltam elsőnek egy ilyen helyen, nagyon jól sikerült...


Aztán ha nem szégyenlős a csaj akkor keress egy olyan termálvizes fürdőt ahol van zárt és fedett medence rész is. Akkor jó, ha a nyitott részre is ki lehet menni úgy, hogy ne kelljen kijönni a vízből... Az nagyon klassz, mikor a víztükör párolog az esti szürkületben....

2009. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első randi... :)

Hát ezek közül leginkább a pizzázást preferálom.

És utána, ha lesz még több tali? Hétköznaponként, hová menjünk? Pizza, meg ilyesmi nem megy, mert én sem vagyok gazdag, és minden nap nem fér bele ilyesmi. :D

2009. nov. 30. 16:10
 6/6 anonim válasza:
Ha nem esik, nekem a Budai vár a kedvenc helyem, ha esne, akkor meg egy indiai teaháznak tökéletes feelingje van akár első, akár ezredik randihoz. F/19
2009. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!