Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért szeretitek a rosszfiúkat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 22:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
És ha inkább gonoszak, és a világuralomra törnek?:D
2009. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Na akkor ideje valakinek röviden összefoglalni a választ.


Nos azért kell a csajoknak, mert a rosszfiú a férfias.


Bővebben:

A rosszfiú ki van gyúrva, nem fél senkitől, magabiztos, bárkit megver. (A csajok biztonságban érzik magukat (és vannak is). És a csajt is irányítja valaki.)

A rosszfiú veszélyes és nem unalmas. (Szórakoztatja a csajt.)

A rosszfiúnak magas a tisztelete.

stb. ...

2009. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy ez pozitívum. Aki másokat ver az ritkán érzi biztonságban magát. Az aggresszió a meg nem értettek segélykiáltása. A rosszfiú valójában sokkal nagyobb veszélyben van, mint egy normális ember, mert mindenkiben ellenséget lát. Ráadásul lehet, hogy egymaga kemény, de ha jönnek 4-en azonnal sz*rrá verik. Nem gondolom, hogy ez férfias lenne. Mások segítése sokkal férfiasabb, mint mások megfélemlítése. Az ilyen csávók maximum a hasonló kaliberű szemét k*rvákat vonzzák.
2009. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Mert a nök mazochisták.
2009. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

A rosszfiú titokzatos. Ezt még nemlátttam sehol.

Szeretek inni, meg mást is, sötétített ablaku mercim van és egy baseball ütő van a csomagtartóba, a benzintankba meg dubai zöld :) Nehezen ismerkedek de ha elkapok egy témát akkor mindig jót dumálunk. Am dj is vagyok. Fel akarsz venni MSNre? :D

2009. dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
45 c. filmet nézzétek meg. Egyébként az igazán rossz fiúkról nem jön le, hogy rossz fiúk, csak a háttérben "vannak dolgaik". Remélem értitek.:)
2009. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
63%
Aztán a kis ribancok ide jönnek sírni, hogy megerőszakolták őket, veri őket a barátjuk. MEGÉRDEMLITEK.
2009. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Ki állítja azt, hogy szeretjük? :)


Amúgy az ilyen tinilányok buknak az ilyen rosszakra, mert az milyen "menő" ha valaki cigizik drogozik iszik.


Én barátom 20 éves, ő is átesett ezen a korszakon, és hál' istennek, még a rongálást is elítéli.


15/L ~

2009. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az olyan rosszfiúk tetszenek, akiknek a külseje rosszfiús. Nálam a rosszfiú kategóriába sajnos (tapasztalatok miatt) beletartozik az is, hogy nem feltétlenül hűséges az illető. Az pedig nem hiányzik, hogy mégegyszer annyit szenvedjek, mint amelett az igazi rosszfiú mellett. Legyen magabiztos, határozott, akaratos is, kicsit "erőszakos", stb... De legyen meg benne a gyengédség, néha a romantika, hűség, mutassa ki, hogy tényleg szeret... Külsőre pedig legyen csak "rosszfiús". 20L
2009. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
a csajok a bunkó pasikat szeretik nem a rosszfiúkat, ez ilyen egyszerű. Régen mindig kedves voltam meg minden, nem volt csajom, de mióta megjátszom magam, hogy engem nem érdekelnek a nők meg minden midnig van csajom. Nem nagy turpisság.
2009. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!