Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért szeretitek a rosszfiúkat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 22:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet benne,hogy a tinilányok többségének ciki az,ha a barátja nem cigizik,nem iszik,nem füvezik stb...Ezért a többségnek a rosszfiúk jönnek be...

Én a jófiúkat ugy képzelem el,hogy otthonülősek,nem járnak sehova,csak suliba..

Ha lehet választani,akkor én egyiket sem választanám:D

Inkább olyat,aki pont középen van...pl: Nem iszik,nem drogozik(cigizni cigizhet),de ne legyen otthonülős:)

Bocsi,hogy magamat is belevettem ebbe :D

17/L

2009. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, kamaszkoromban is kerültem a rosszfiúkat, de láttam én is, hogy igen népszerűek a lányok közt.

A lányok többsége nem gondolkodik, ahogy a fiúk többsége is a farka után megy.

A rosszfiú függetlennek mutatja magát, határozottnak, olyannak, akinek nincs szüksége a lányokra, és ez érdekes a csajoknak. Bármire igaz, hogy ha sokan mutatnak érdeklődést, az is elkezd érdeklődni, aki meg sem mozdulna egyébként. Így "csoportosulnak" a lányok a rosszfiúk köré, ész nélkül.

Így aztán baromi nagy megtiszteltetés egy lánynak, ha a rosszfiú pont őt kegyeskedik kiválasztani a sok jelölt közül.

Én ezt kamaszként átláttam, és messze kerültem a rosszfiúkat, hiába voltak pl. külsőre vonzók.

Van egy barátnőm, az kamaszkorában rosszfiúkkal járt, mert érdekesek voltak, kétszer kérdezte meg tőle egy jófiú, járna-e vele, de kikosarazta. Aztán 19 éves korában rájött, hogy eddig hülyeséget csinált, és ő jelentkezett a jófiúnál, aki addig még soha senkivel nem járt. Happy end: házasság, gyerekek, máig nagyon jól élnek egymással. A srácnak szerencséje volt, a lány valahogy szűz maradt. Akármit mondanak, ez egy plusz kapocs egy párnál, a barátnőm máig áldja az eget, hogy megúszta a rosszfiúkat.

Nincs mindenkinek ilyen nagy szerencséje.

2009. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:

Hát!Nem is tudom azért,mert helyes és egyébként az egész osztály majdnem szerelmes belé :D köztük még én is :D nem tudom nehéz megfogalmazni csak szeretem,mert jó fej :Dés +helyes is:D

13 éves lány

2009. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, én otthon ülő típus vagyok, nem járok bulizni, nem alkoholizálok, sokat szoktam tanulni, szeretek tanulni, nem szeretem a tuc-tuc zenét stb.

de, ezek alapján népeszerű lennék a lányok körében, hisz most is van eljárás ellenem (ez a második).

2009. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
nekem egyik nagy haverom amolyan kőkemény rosszfiú , és mindig arra törekszik hogy minél másabb legyen a másoktól és mondta hogy ő 2x megütötte már a bnőjét, meg semmibe veszi a bnőjét, meg úgy bánik a bnőjével mint a kutyával hogy lögdösi meg ingerülten viselkedik vele, és mégis a csaj minden áron vele akar lenni és nem akarja elhagyni még ezek ellenére is, csak azért mert jó az ágyban meg biztonságba lehet mellette meg mindenki felnéz a barátjára és tisztelik ja meg gazdag is a srác!!!
2009. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert idiotak:)

En a rossz fiuk es a jok kozott vagyok:)

Es nem csak a rosszakat szeretik szerintem:)

Altalaba azok a csajok akiknek eszuk is van nem a hulyek utana futnak hanem a jok utan de sajna mai vilagban nagyon sok a hulye p*csa en azokat magasrol lenezem ....

azok a csajok akik azert jarnak a pasival mert van penze meg verdaja meg ilyenek, azok a legnagyobb qrwak:-q

azok a csajok akik ilyen "rosszfiu"ra vagynak azok mind csak b*szni jok:)


18/F

2009. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
a roszfikuat a rossz lányok eresik... a jó fiukat a jó lányok ( idális párok és társak ..) ezzel kel beérni ha vki keveredést akar akkro abból semmi jó nem jön ki
2009. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

kitűnnek a tömegből , ennyi a lényeg

F\18

én nem vagyok az :P

2009. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
nekem is a rosszfiúk jönnek be, de nem a megszokott értelemben vett rosszfiúk. hanem az öregebb, rideg, veszélyes fazonok. például mint a Fűrészből a gyilkos pár évvel fiatalabb változatban. nem tudom hogy miért, egyszerűen csak az ilyenek vonzanak. talán mert szexik, izgalmasak. az izomagyú parasztoktól, az emoktól, a könyvmolyoktól, és a divatmajmoktól valamiért hányok.
2010. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én nem is szeretem őket!!
2010. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!