Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondtam a randit, mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam a randit, mert az exem felidegesített, mit nem lehet ezen megérteni?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve hogy szó nélkül elhagyott, azt hittem ő az igazi, nagyon nehezen dolgoztam fel azt, amit tett velem. Utána megvádolt mindenféle hülyeséggel, én pedig idegileg kikészültem. Most már egy jó ideje rendben vagyok, de múltkor egy társkereső oldalon rám írt, megint valami hülyeséget talált ki rólam és az ismerőseimről. Közben ismerkedtem egy sráccal, és mondtam neki, hogy tegyük át az időpontot másik napra, mert felbosszantott, nem akarok ilyen lelkiállapotban randizni. Erre ő: Miért zaklat fel ennyire? Talán össze jársz vele? Van még köztetek valami? Tenném hozzá, az exem tel. számait töröltem, tel.számot cseréltem, mivel zaklatott, tiltottam mindenhonnan,azóta nem találkoztam vele, nem is láttam sehol, de arról nem tudtam, hogy azon a társ-és barátkereső oldalon fent van.
2014. jan. 8. 15:45
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
És itt mi a kérdés?
2014. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert nagyon rossz jel, ha lemondod az első randit az pedig még rosszabb, ha az exre hivatkozva teszed, teljesen mindegy milyen okból.
2014. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ott van, hogy mit nem ért meg ezen? azon hogy átraktam a randit másnapra, de ő gyanúsítgatni kezdett.
2014. jan. 8. 15:50
 4/11 A kérdező kommentje:
ismerte a szituációt, meg kellett volna értenie. lojalitásból 0. egy éve ismerjük egymást, és nem ért meg.
2014. jan. 8. 15:51
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mellesleg őszinte ember vagyok, nem fogok hazudni
2014. jan. 8. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:
ha az exed 'idegileg kikeszit', akkor meg nem igazan vagy tul rajta...
2014. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azzal idegelt ki, hogy zaklat. megmondtam neki, hogy többet ne keressen! ezen mit nem lehet felfogni?
2014. jan. 8. 15:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Felfogtuk kérdező de te folyamatosan újabb és újabb információkat mondasz el és úgy veszed nekünk az tudnunk kellett volna. Ha egy éve ismer akkor valóban nem kellett volna kiakadni, most már jó?
2014. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én már ismerkedtem olyan sráccal (barátok maradtunk), akit durván zaklatott az exe és a pasi már ki volt teljesen, mert nem tudta élni az életét, de semmi sem volt közte és az exe között. már csak a távolság és amiatt, hogy meggyűlölte, én mégsem gondoltam róla olyanokat, mint ez a fiú rólam.
2014. jan. 8. 16:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet mindenki egyforma.
2014. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!