Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már lassan fél éve MSN-ezgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan fél éve MSN-ezgetek egy lánnyal nagyon tetszik éés énis neki azthiszem, már egy csomószor akart velem találkozni de mindig lemondtam valamien indokkal, nemmerek vele találkozni mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok ... szeretnék vele találkozni csak nem merek mert elég béna vagyok randi ügyben és ha nem megyek el soha akkor elveszítem őőt ... és az nemakarom :S
2010. júl. 3. 03:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez mióta tanulási lehetőség?


Ilyenkor annyira kiváncsi lennék a barmokra, akik nem tudnak olvasni? Vagy mi? Ennyire nem lehet elnézni a dolgokat!

2010. júl. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jóó igaz sory de most regisztráltam éés aztse tudtam miez ..:S
2010. júl. 3. 05:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Hehe. No problem :D


Szóval vannak kategóriák, nézd végig őket!!

És ahova tartozik a kérdésed oda oda ird ki.

Ez pl. Szerelem-sex kategóriába való:)

2010. júl. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké kösz :D
2010. júl. 3. 05:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár 14 évesen még korai, de valamikor el kell kezdeni a randizást, ha hátralévő életedben is mindig le fogod mondani a találkákat, mert parázol, sosem lesz barátnőd.


Szerintem még várj két évet, és utána próbálkozz.

2010. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:
egy kis bátorsáág haver:D most megéri elvesziteni?sztem nem csak add magad:D menni fog minden én a helyedbe nem ezen idegeskednék:D
2010. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Funktasztikus ***** válasza:
14 f vooltam
2010. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hálás köszönet a válaszokért megfogadom ... elmeek. Végülis láttuk már egymást egy-két szer csak nem egyedül voltunk éés.. jah :D szóval köszi
2010. júl. 3. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Eleve gáz, hogy ő hív el, valószínűleg kellett neki is bátorság, hogy elhívjon, erre te folyton elutasítod. Szerinted neki is hogy esik? Ha nagyon tetszik, meg minek vársz? Ott a lehetőség előtted, előbb-utóbb el fog úszni, ő más pasi iránt fog érdeklődni. Kell az neked?

Mit tegyél? Hívd el találkozni és menj is el mindenféle kibúvó nélkül.


(Bocs ha durva voltam, de néha muszáj :) )

2010. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi gond. Éés köszi már megvolt éés imáádom, éés szerintem őis engem :D
2010. júl. 4. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!