Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az h senki nam akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h senki nam akar velem semmit?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még egy barátom sem vóltt tudom nem vok valami szép de láttam már nállam kövérebb csajt is pasival 80kg vok 165cm magas ha szeretnék ismerkedni mindenki elzavar

2014. jan. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Amit felsoroltál tudsz ellene tenni, csak ne itt keresd a választ rá. Minden embernek más az igénye, pápusz!
2014. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj, segítek és ismerkedhetnénk is :)
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejösz :) A leírtak alapján. :) Ismerkedünk?
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, a fiúk többsége a karcsú lányokat szereti! Ha az vagy, nagyobb esélyed van párt találni. Így is van, csak kevesebb.

Szerintem kezd el tenni valamit az ügy érdekében: sport: Eleinte nagyon nehéz, de utána, ahogy látszik a fejlődés, már lesz hozzá motivációd. Ezenkívül önbizalmat ad, hogy ezt is meg tudod csinálni. Nem versenysportra gondolok, azt 18 évesen elkezdeni már késő (néhányat kivéve). Lehet pl aerobik, edzésterv az internetről, sima konditermi edzés, futás, biciklizés, akármi. Meglátod, lesz eredménye, jobban fogod érezni magad a bőrödben, az pedig javítani fog a kisugárzásodon. Hajrá!

2014. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sportolok rendszeresen mondjuk 1-2 nem olyn nagy dolog pl minden nap biciklizek 1 órát öszesen(még beérek a suliba télen nyárón nagy szélben csak biciklivel megyek mindenhove kocsival is mehetnék hétfőn kedden és pénteken röpi edzés csütörtökön foci hétvégén fogathajtás (kutyákkal)
2014. jan. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!