Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elmondom neki, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom neki, hogy még soha nem volt igazi randim, elhív majd egyre?

Figyelt kérdés

Furán hangzik :D A lényeg az,h van egy srác,akivel jóban vagyok,de csak barátként találkozgatunk. Viszont kezd kialakulni köztünk valami,és ezt mindketten érezzük,csak nem mondjuk ki. Szokott érdeklődni,h mi van a pasikkal,és arra gondoltam,h mikor legközelebb szóba jön,elmondom neki,h még soha sem volt igazi randim. Hogy arra vágyom,hívjon el valaki egy randira. Ne találkára,hanem mondja ki,h ez randi,és legyen is olyan... vigyen el valami különleges helyre,érezzük jól magunkat,és a randi végén kísérjen haza,majd egy romantikus csókkal köszönjön el - akár a filmekben. :D

Ebből leesne neki,h rá gondolok? Hogy lehetne még cifrázni a dolgot? :D Elhívna vajon?

19/L


2014. jan. 10. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, izgulva bár, de elhívnálak. :) 20/f
2014. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

öhm, hát végülis megpróbálhatod, de naplementét ne várj!:D felejtsd el az összes filmes jelenetet, mert különben csalódni fogsz!

és ne fejtsd ki ilyen részletesen, hogy még nem volt randid, mert akkor nem arra fog gondolni, hogy "úúú, majd én elviszem elsőként randizni" hanem "úúú, ennek valami baja lehet, hogy még senki nem vitte el":D

2014. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

basszus..mintha én írtam volna..igaz én fiú vagyok..de öszzesen 1randim volt, amit csak talàlkànak hívtunk..és a romantikus csók a végén elég nevetségesre sikeredett.

Aztán persze az egészből nemlett semmi:/


De szurkolok neked:)

2014. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!