Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hibáztam? Ha igen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam? Ha igen, hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Szóval. Nehéz ügy ez nekem. Van egy srác, még tavasszal figyeltem fel rá és mostanra köszönő viszonyba kerültünk, de ennyi, nem vagyunk beszélő viszonyban, egymás nevét se tudjuk. Szerintem én is tetszek neki, mert ugyan én kezdtem el szemezni vele, de ő kezdte a köszöngetést. Én a munkahelyére járok ahol ő úgymond a személyzet része. Köszönő viszony előtt mindig néztem. Most viszont valami megváltozott, ma is voltam "nála", de már nem merek úgy ránézni, mert hülye fejjel úgy taktikáztam, hogy próbáljon meg ő a közelembe kerülni, én úgy tettem mintha nem is venném észre, és jöjjön oda ő köszönni. Végülis a közelemben volt de direkt nem néztem rá, ő meg nem jött oda. Szóval lehet rá kellett volna néznem, és most azt hiszi nem is érdeklem... Utólag úgy gondolom ezt most elszúrtam. Tényleg kellett volna tennem valamit? Ez már a második eset, hogy direkt nem néztem rá, pedig megesz a penész miatta. Hogy hozhatnám ezt helyre, sehogy?
2009. dec. 1. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt jó taktika észre se venni akkor. de az is lehet, hogy már nem érdekled. Lehet, hogy közben lett valakije, akit most imád.
2009. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélsz vele? Ha csak így kerülgetitek egymást abból nem lesz semmi. Nem kell mindjárt randira hívni, de pár szót csak lehet vele beszélni. Mondjuk ha már a munkahelyére jársz, akkor csak tudsz kérdezni tőle valamit, mondjuk a munkával kapcsolatban. Vagy esetleg várd meg amikor végez és akkor csak úgy összefutsz vele.

Belemagyarázhatunk egy csomó dolgot néhány pillantásba, egy köszönésbe, de lehet, hogy ezek csak ábrándok és semmi más. Az, hogy köszönsz valakinek az nem jelent semmit, max. azt hogy értelmes emberi lény vagy, aki ismer egy másik emberi lényt és üdvözli.

2009. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávéra,mert ez a köszönősdi eléggé lassú tempó.Én is köszönök mosolyogva a kollégáknak,mégsem érzek semmit.
2009. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első, amit megjegyeznék - hogy nagyon sok fiú van, akiknek tapasztalati,önértékelési, vagy bármilyen egyéb problémák miatt szükségük van konkrét bátorításra. Ha ez nem történik meg, nagyon-nagyon nehezen jutnak el addig, hogy egyáltalán bármiben kezdeményezni merjenek. Pláne a mai világban... a rengeteg szájaskodás és hősködés, válogatás és váltogatás, mások kigúnyolásának virágkorában. Én is ilyen voltam régen. Gondolj csak kicsit bele.:)


Szóval nem árt semmiképpen, ha adott esetben próbálsz konkrét helyzeteket teremteni valamilyen módon. És azért vannak a barátok is, hogy összeüljetek és ebben tanáccsal segítsenek.


Konkrétan a történéssel kapcsolatban a véleményem, hogy a lehető legrosszabb megoldást választottad. Valószínű, hogy teljesen elbizonytalanodott, vagy emiatt akár le is tett az egészről. Esetleg az is ok lehet, hogy talált közben valakit, aki felkeltette a figyelmét, de ez nem biztos, mert pl. ha nekem megtetszik egy lány, akkor egyelőre másra rá se nézek /de persze ez csak az én viselkedésem/.


Mindenképpen fordítanod kell az eseményeken, ha változtatni akarsz a jelen helyzeten pozitív irányba. Ehhez elsőként félre kell tenni a büszkeségedet, használni nem használ, ártani viszont nagyon tud. Ezután valamilyen módon vissza kell vonnod magadra a figyelmedet. Ha van olyan ismerősöd aki őt ismeri, ne röstelj megkérdezni, hogy van-e valakije. Ha nincs és ráadásul ez a srác fülébe jut, az csak mégjobb. Hidd el, így van. Másrészt ha semmire nem reagál, amikor egymásra néztek, visszafogottan mosolyogj rá, köszönj, távolság esetén bólints felé vagy akár diszkréten integess. Végső megoldásként ott van az a lehetőség, hogy a munkahelyére olyan ajándékot küldjél /postán pl./, amibe mellékelsz egy kis levelet is, amely végképp felnyitja a szemét. Sokaknak hülyeségnek tűnik ez, de nekem anno hasonló helyzetben átütő sikert aratott.


Gondolkodj el azokon amiket írtam, mégha nem is teljesen értesz egyet vele, ezentúl semmit se konkrét tanácsnak vegyél, mint inkább jóindulatú segédjavaslatnak. Remélem sikerrel fogsz járni.


Üdv: Zsolt!

2009. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet más irányt kell ezek után venni, és a közelében lenni és nézni meg mosolyogni. Azt tudom hogy nincs senkije egy ideje. Tudom nem kellett volna taktikázni, de mégis így döntöttem akkor. Megpróbálok hozzá közelebb kerülni ha megint "összefutunk", és újra visszaterelni magamra a figyelmét. Köszönöm a válaszokat!!
2009. dec. 1. 14:23
 6/6 Andrewka ***** válasza:

Ha eddig szemeztél vele most meg rá sem nézel szerinted mit gondol?

Nem érdekled, találtál valakit stb.

2009. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!