Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randira a fiú hivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randira a fiú hivott el, akkor a masodikra nekem kene őt?

Figyelt kérdés
1 honapja már...Lehet hogy nekem kellett volna a masodikra, es azt hiszi nem tetszik nekem, vagy nem ereztem magam jol?
2014. jan. 12. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nem neked,ha jó volt neki hívna szeirntem
2014. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem illett volna neked szólnod, hogy hova menjetek vagy valami...
2014. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo: ugy erted ne hivjam el, hanem celozgassak?


elso valaszolo: lehet, hogy o is igy van vele, ha tetszett volna, akkor elhivom. Raadasul alapbol nem vagyok az az erzelgos tipus, nem irtam neki, hogy jajj de milyen jol ereztem magam, csodas volt, stb..

Gyakorlatilag egyikonk se hozta szoba az elozo randit.

2014. jan. 12. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
De beszéltek még egymással? Azok a beszélgetések milyen hangulatban telnek?
2014. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közvetlenül a randi után nem írt, csak a 3. napon..! Akkor is egy rövid 5 perces beszélgetés volt, ment aludni.

Legközelebb már néhány napra írtam én, tök jól elbeszélgetünk, úgy érzem nagyon egyhangon vagyunk, jók a témák, nincs szünet, amikor elkezdünk beszélni, tuti hogy 2 óra alatt nem állunk meg, akkor is azért megy mert álmos, és korán kel.

Viszont most is már majdnem egy hete nem beszélgettünk, akkor is én írtam.. Egyre jobban úgy érzem, hogy felejtős, csak nem értem miért. Az utolsó beszélgetés is nagyon jó volt, hajnal 1ig, amikor 6kor kel! Akkor utána 1 hétig miért nem ír? Ha nem szeret facebookon beszélgetni, miért nem hív el valahova? (mert írta már, hogy nem szeret annyira)

Legutóbb pont kicsit izgibb témák voltak, és szóba jött, hogy a 7év korkülönbség neki nem gond, meg ilyesmik.

2014. jan. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!