Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkérjem a számát és felhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkérjem a számát és felhívjam vagy írásban egyeztessünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akivel már egy ideje írogatunk egymásnak de eddig csak társaságban találkoztunk ahol jól éreztük egymással magunkat. Gondoltam eljött az ideje egy személyes találkozónak kettesben így elhívtam írásban amibe bele is ment de konkrét időpontot még nem beszéltünk meg. Megírjam neki, hogy esetleg adja meg a számát és akkor felhívom és úgy beszéljük meg a részleteket vagy beszéljük le a találkozót írásban? Én hajlanék a telefonos megoldás felé, egyszerűbb is mint várni egymás üzenetére, személyesebb is de kicsit hülyének is érzem magam, hogy csak most kérem el a számát.
2014. jan. 14. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2014. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd el a számát.
2014. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg írásban és ha taliztok akkor elkéred a számát,sok sikert:-)
2014. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te 40 vagy?
2014. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Telefon!

Az e-mail a pedofiloknak való.

2014. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!