Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a gond a kinézetembe? (kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond a kinézetembe? (kép privebe küldök)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok ,nem jutok el beszélgetésig se csajokkal , sokan mondták de csúnya vagyok ,sokan gyúnyolódtak velem ,

szeretnélek titeket megkérdezni mi a gond a kűlsőmmel amiért ezt kaptam csaka kűlsőmre fokuszáljatok ,belsőt ne nézzétek mert úgy se ismertek és akik le rondáztak azok se ismernek

véleményeteket lehetőleg minnél bővebben fejtsétek ki köszönöm



2014. jan. 16. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Küld
2014. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. Minden esetre ezt írták neked ma az előző kérdésedhez:


"Hát 22nél többnek tűnsz. De am nincs veled semmi olyan gond ami miatt nem lehetne külsőre barátnőd. Bár nekem nem vagy az esetem de ismerek egy csomó lányt akinek hasonló barátja van, meg utcán is látni, szóval valszeg a belsőddel van baj, de kedvesnek tűnsz képről szóval én inkább önbizalomhiányra tippelek. Próbálkozol lányoknál? Mert nem repül a szádba a sült galamb..."


:D

2014. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hosszú napunk lesz... küld
2014. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldd, hátha tudok vmi jó tippet adni bro.
2014. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kinézet másodlagos a lányoknál. Ha művelt vagy, és jó a dumád, bárkit leveszel a lábáról. A baj az, hogy rohadtul műveletlennek tűnsz az írásod alapján, innen kezdve meg nagyjából eláshatod magad.
2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted, ha gondolod, aztán hátha tudok segíteni valamiben, amin tudsz is változtatni. :)
2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz:)
2014. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!