Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevalljam neki? (14/L) Félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki? (14/L) Félek, ha elmondom, a terhet átrakom az én vállamról az övére, azt pedig nem akarom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, és van egy fiú osztálytársam, aki egyben a legjobb barátom, akibe 'szerelmes' vagyok. ( A zárójel azért van, mert nem tudom, hogy ez szerelem, szeretet, vagy mi.) Mindenesetre sokat rágódok rajta, és amikor hosszabb (pl. téli) szünet van, akkor nagyon-nagyon hiányzik. Róla azt kell tudni, hogy önbizalomhiányos, kedves,szerény fiú, szintén 14 éves, nem túl népszerű. Én kvázi az ellentéte vagyok, legtöbb esetben magabiztos, és nem tudom befogni a szám. Emellett néha okoskodó (ebben javuló a tendencia), nagyképű és hisztis vagyok, de ezek ellen aktívan küzdök.

Visszatérve, a fiú nem igazán szeret a szerelem témáról beszélgetni, ilyen módon éretlen, de nem olyan, mint a többi fiú, nem az a röhögős típus. Namármost, gondoltam arra, hogy bevallom, szóban vagy levélben, mert nem igazán bírom, ami a koncentrációhiányt és az ingadozó hangulatot illeti. De félek, hogy neki ez rossz lenne, tönkretenné a barátságunkat, és neki nehezíteném az életét. Ezt pedig nem akarom, az önzőség lenne.

Mit tegyek? Bevalljam, és reménykedjek, hogy ő is így érez? Vagy inkább tartsam magamban, várjam meg, amig érzelmileg felnő, és utána?

14/L



2014. jan. 20. 21:28
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem zárójel, hanem idézőjel. Még ott a 4. sorban.
2014. jan. 20. 21:30
 2/19 anonim ***** válasza:
ahogy ismerem a korom beli fiúkat nagy ívbe elkerülne ha bevallod neki :D én is csak tapasztalatból mondom (meg ez is logikus) hogy előbb barátkozz vele mutasd meg neki a legjobb oldalad és tuti belédszeret. majd ha beáll ez az érzés nála akk bumm beszéljétek meg a dolgot ;)
2014. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem engem szeretsz Cháron ladikja :(:(:( Egy világ omlott most össze bennem.

Valld be neki.

2014. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem el kell döntened, h mi a fontosabb, a barátságotok, vagy az, hogy járjon veled. Csináljatok közös programokat! Lehet h te is tetszel neki, csak fél kezdeményezni.
2014. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

nehogy bevalld mert elijeszted :D

2014. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát, a barátkozós dolog annyira nem jó, lévén, hogy már legjobb barátok vagyunk...
2014. jan. 20. 21:35
 7/19 A kérdező kommentje:
#3 Te ki vagy? Sajnálom, ha összetörtem a szíved...
2014. jan. 20. 21:37
 8/19 A kérdező kommentje:
#4 nekem igazán az a fontos, hogy vele legyek. Nagyon gyakran van az az érzés, hogy meg akarom ölelni vagy csókolni, de félek, ha még netalántán össze is jönnénk, és vége van, elvesztek egy barátot. Nekem nem sok barátom van.
2014. jan. 20. 21:40
 9/19 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van. Rossz és rosszabb. Rossz, ha egyből elküld a fenébe és buksz mindent(legfőképp a barátságát). Rosszabb, ha mégis belemenne, éretlenek vagytok még bármihez is és emiatt zátonyra is futna hamar a kapcsolatotok, azaz azután veszíted el nagyon hamar, hogy már tudod hogy milyen vele.

Ne legyél ostoba! Aki meg biztat, az csak egy lúzer...

2014. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 abban, hogy aki biztat az lúzer, abban nem értek egyet. Inkább optimista. De miből gondolod, hogy csak rossz és rosszabb lehet? Semmi esélye sincs egy boldog, pár hónapnál tovább tartó kapcsolatnak?
2014. jan. 20. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!