Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik nagy többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik nagy többsége miért mond mindig szürreális dolgokat?

Figyelt kérdés

Az ilyen típusú embereknél mindig, ha próbálok vele beszélgetni, legyen az randizás vagy ismerkedés vagy csak egy szimpla beszélgetés, például szóba jönnek a csillagok és akkor elkezd ő mesélni arról, hogy az apja űrhajós, meg h ő már volt fent a Holdon etc. (persze ezt most csak példának mondtam, de majdnem hogy ugyan ez a kategória) és persze nem azt mondom, lehet van igaz alapja de eddig mindig kiderült hogy csak kitalálta (pl beszélgettem a srác anyjával és szóba jött és tök mást mondott)

Jó tudom, ez nem csak a pasikra vonatkozik, de én többnyire náluk tapasztalom, és érdekel, hogy ez miért jó? Miért nem lehet normálisan beszélgetni egy átlagos hétköznapi dologról ami még valós is...


2014. jan. 21. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kikkel ismerkedsz? :D
2014. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van ilyen. :-D De azért nem a többség.

Én asszem 3 ilyen srácot ismerek/ismertem. Amúgy nagyon idegesítő... XD

2014. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A korral elmúlik/javul a helyzet ;)
2014. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az oviban és a pszichiátrián kéne ismerkedni.
2014. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, valószínű gyökerekkel.. nem tudom, hogy hozom össze -.- de hozzáteszem, nem a 13 éves korosztály és mégis.. Csak nem tudom miért jó ez, ezért tettem fel a kérdést.
2014. jan. 22. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig a hétköznapi dolgokról kell beszélni: éjjel-nappal bp- be Laci hova lett?, android mezei felh. szint, fb-n belájkolt az egyik srác, de nyomi, de drága lett a cigi, jaj de tökcuki-muki kutya, majd csináljunk egyet mi is.


Ezek szerint én nem a többséghez tartozom, hanem a különlegesekhez, mert engem pl. érdekelnek ezek a hétköznapi témák,mert izgalmasak. Felizgulok tőlük.


az érdeklődő fiú

2014. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!