Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejszínes-kukoricás csirkemell...

Tejszínes-kukoricás csirkemell nem akar besűrűsödni, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudjuk, ha nem mondod el h mit és hogyan csináltál? De ha kicsit híg, az miért baj? Edd hígan.
2013. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha valami nem megy ne erőltesd...már az előbb is ezzel kapcsolatban kérdeztél.
2013. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk,hogy mit csinaltal,ahogy mar irtak. Biztos az aranyok nem voltak jok. Suritss be liszttel, kukoricapurevel, kemenyitovel vagy nem tudom,mi illene bele. Vagy keverj hozza rizst. Kicsit bovebben is irhattad volna.
2013. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi a választ. :) Liszttel sűrítettem, nagyon-nagyon finom lett. :)


Első! Szerintem úgy is lehet tippeket adni, ha ennyit írok... Persze csak ha valaki akar... És szerintem próbáld meg azt, hogy csak akkor válaszolsz, ha tudsz is segíteni.


Második! Ha semmit nem erőltetnék, ami nem megy, nem igazán érnék el semmit. Így meg lett egy finom vacsink. :) És igen, már volt ezzel kapcsolatos kérdésem, nem mindenkinek van anyja, nagyanyja, akit hívogathat ilyesmivel. Neked is tanácsolom, hogy szépen gondold át, mielőtt leírsz valamit, mert az írásod egyrészt lenéző, másrészt negatív... olyan demotiváló, na.

2013. szept. 19. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!