Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a 35-40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 35-40-es korosztály és most pasikról beszélek, hogy általában a fiatal csajszikra buknak?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára, de nekem valahogy ez nézetem..
2014. jan. 25. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikus általánosítás. Szerintem elég sok kivétel van - elég sokat ismerek is. Persze sokan vannak (én is), megnézzük a fiatal, csinos lányokat, de hogy bármit (alkalmi vagy komolyabb kapcsolatot) akarnánk is, az eléggé ritka.
2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tévedsz, tapasztalatból mondom:D
2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán mert igazából, hogy 35-40 évesek csak a testükre érthető, de belül még nagyon éretlenek. Írtad is, hogy pasik, márpedig a pasi az nem férfi, hanem nagyra nőtt fiúgyerek, aki esetleg a társadalom nyomásának eleget téve munkát vállal, kapcsolatban él, és talán gyereket "nevel".
2014. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam általánositani pont azért irtam, hogy tisztelet a kivételnek. Akkor úgy látszik ebbe az úgymond helyzetbe csak én tenyereltem bele. :)
2014. jan. 25. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
26 vagyok és a velem egykorú csinos lányok nagy részét elhappolják a 35 évesek, így ha 25 körüli csajt akarok akkor várnom kell pár évet. szóval 35 évesen én is azokra a fiatal csajokra fogok utazni akiknek bejönnek az idősebb palik.
2014. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért "tisztelet"? Mi abban kifejezetten tiszteletre méltó, hogy valaki nem bukik a fiatal nőkre?


15 éves koromtól tudtam magamról nagyjából szexuálisan először. Gyenge próbálkozások az osztály- és iskolatársaknál és összejöveteleken, de a szociális körön belül maradva. 20 évesen már nem voltam szűz és a hátam mögött volt 1-2 "komoly" kapcsolat, de nem fulladtam bele a nők tömegébe. A 2-3 évvel fiatalabb lányoknál mindig sokkal nagyobb arányban volt sikerem. 17 évesen a 14-16 évesek voltak a célpontjaim, 20 évesen a 16-18 évesek (stb.). Ez később is így volt egyetemen, a velem egykorú vagy idősebb lányokkal sokkal kisebb volt a sikerek aránya.


25 éves koromtól fokozatosan lett egzisztenciám, élettapasztalatom és itt kezdődött az életem egyik legjobb időszaka, amikor a nálam fiatalabb nők a legjobb korban lévő nők is egyben. Egy életre elég nővel voltam ekkor és most is úgy gondolom hogy ha 80 évesen visszagondolok az életemre, ezt fogom tekinteni az egyik legszebb, ha nem a legszebb időszaknak. Élni az életet, magamnak, a barátoknak, az életkalandoknak, a hobbiknak hódolni és nőkkel lenni.


Mikor 34 éves lettem, egy 26 éves nőt vettem feleségül és korban ő volt az a maximum, ameddig elmentem volna. Miért? Miért nem egy 30 vagy 35 éves nőt vettem feleségül? Azért, mert kb. ez (20-28) van a legegészségesebb korban a szüléshez.


A nők a legjobb korban: 18-30 körül

A férfiak a legjobb korban 25-35 körül (de akár 27-37 is lehet)

Ebben a korban tudnak maguknak a legjobb minőségű párt találni a másik oldalról a nemek. Mit akarnak a férfiak? Szépséget, fiatalságot, termékenységet. Ezekre áll a bré. Mit akarnak a nők? Hatalmat (inkább átvitten, a férfi felett), egzisztenciát, önbizalmat, férfiasságot (utóbbi kettőt úgy értve, hogy legyen meg a férfiban). Ezekre nedvesedik a punci.

2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os ! Nem mindegyik nő akarja ezt...lett volna lehetőségem nem egy 30on felülit választani magam mellé, de egyszerűen nem tudtam elképzelni velük a jövőmet, mert míg én fiatal vagyok, ők már régen kiélték a fiatalságukat, és nem szeretnék egy 18éves gyerekkel özvegy lenni....
2014. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férfiak várható átlagéletkora 69,8 év. A férfiak kétharmada megéri a 65 éves korát.


Tudom, hogy nem mind. Mikor általánosítva beszélek, sosem azt mondom, hogy mindenki. Csak azt, hogy majdnem mindenki. Az emberek 70-80-90%-a. Különbözőek vagyunk, de egy őskorból származunk, hasonló félék az emberi ösztöneink. Különösen a szexualitásé, ami felett nem gyakorlunk hatalmat. Egy nő és egy férfi sem tudja a tudatos elméjével befolyásolni, hogy kihez vonzódjon szexuálisan és kihez ne.


Megértem a szempontjaidat, hiszen a saját érdekeidet nézed, ahogy mindenki: Nem akartál idősebb férfit, mert féltél valamiért (szerintem irracionálisan) attól, hogy meghal korán.


Férfiként meg azért is jó egy 10 évvel fiatalabb nő, mert kb. 55 éves korban van (50-60), amikor a férfiak szexuális vágyai alacsonyra csökkennek. Egy nő kinézetre pedig durván 45 évesen (40-50) kezd el hanyatlani. Amikor ez a két dolog egybeesik, a férfi számára az a legjobb.

2014. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azért a férfiak bilógiailag később érnek és később is öregednek meg!

Egy 40 éves férfi még lehet sármos kemény farkú izmos és férfias,de egy 40 éves nő elég sok esetben ráncos nagy hasú és már lógócsöcsű és a feneke sem veszes!

2015. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!