Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre rosszabb a helyzet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre rosszabb a helyzet! Otletek?

Figyelt kérdés

megismertem egy fiút! pontosabban... bejelölt facebookon, és írt, hogy talalkoztunk már élőbe, és nagyon tetszek neki. kb. 1 hete csak azt tudja írni, hogy mennyire bejövök neki, és velem akarja leélni az életét. kicsit furcsa, mert egyik nagyon közeli rokona.. ugyanúgy szerelmes belém... nemtudom, hogy tudnak e a másik dolgairól, de nagyon furcsa, hogy 1 hét ismeretség után azt írta, hogy szeret.. én megmondtam, hogy nem akarok barátot... de erőlteti, hogy ő csak engem akar. kb 2napja mindig azt irja, hogy barátnője vagyok. nekem viszont nincs szükségem barátra, mert nemrég elveszítettem azt, aki nagyon fontos volt, ezért nem vagyok felkeszulve egy masik kapcsolatra.. nem akarok senkit!! nem tudja felfogni. hogyan írjam meg neki?

ui.: bocsi a hibákért, telórol írtam.



2014. jan. 26. 12:45
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
az ilyen a szép szóból általában nem ért, szal csak keményen
2014. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha zaklat, tiltsd le fészbukról, teloról...
2014. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MÁR HOGYNE TUDNÁNAK EGYMÁSRÓL?!?!?! Közeli rokonok és mindkettő hasonló erősséggel nyomul? Hmmmm, micsoda véletlen..... Nyakamat rá, hogy fogadtak!!!!!!! Ilyen véletlen nincs, nem a mesében vagyunk! Térj észhez!!! Ha jót akarsz magadnak, hagyd a francba mind a kettőt! 29/L
2014. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valahogy szerintem is ezvan utolso:) koszonom mindenkinek.
2014. jan. 26. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem annyira kiábrándít ha egy pasi facebookon közli , hogy szeret ,pláne ha egy hét után . Szerintem összetéveszti a szerelmet azzal , hogy szexelni akar. Írd meg neki , hogy nem akarsz vele lenni , ha nem fogja fel tiltsd le.
2014. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!