Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött szerintetek?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk a barátommal, aki hirtelen a napokban lebetegedett, napokig fel sem hívott, sms-t sem írt, abszolút nem jelentkezett! Sajnos már előtte is gyakran előfordul hasonló, hogy hirtelen nem jelentkezett és én hívtam fel, hogy van-e valami baj! Most majdnem 5 nap után írt egy sms-t, hogy vasárnap belázasodott, szédült, de már jobban van! De arról egy szót sem ejtett, hogy ne haragudjak már, amiért nem adott magáról életjelet! Én meg visszaírtam neki, hogy nagyon sajnálom, hogy beteg volt, de azért valamilyen módon jelezhetett volna felém, mert én meg nem tudtam, hogy mit gondoljak! Azt is beleírtam, hogy én fordított esetben adtam volna magamról életjelet! Ezt már nem írtam bele az sms-be, de oké, hogy valaki beteg, de attól még lehet írni egy sms-t. hogy a másik tudja, hogy még érdekli. Viszont arra az üzire már lassan 2 napja nem válaszol! Most megsértődött szerintetek, mert szóltam érte, hogy miért nem jelentkezett? MIt tennétek a helyemben? Emiatt most annyira ramatyul vagyok, mert magamat hibáztatom, hogy nem ír vagy nem hív fel!
2014. jan. 31. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Tippre elég fiatalok vagytok. Te úgy tűnik túlreagálod, viszont a srác meg nem veszi túl komolyan ezt a kapcsolatot.
2014. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beteg. Ilyenkor semmi nem érdekel senkit. Miután meggyógyult, minden a régi kerékvágás mentén megy tovább.
2014. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már annyira fiatalok! Én 24 vagyok, ő meg 25! Akkor ez miatt most lehet, hogy annyi a kapcsolatnak? Mert megírtam a véleményem?
2014. jan. 31. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
ez így gáz már ilyen korban, kicsit szerintem óvodás viselkedés...
2014. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó, azt hittem ilyen 16 körüliek. Lehet dolga van vagy csak ilyen személyiség, nem tudom.
2014. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te még mindig itt tartasz xd
2014. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekled,nem vesz komolyan,bocs.Lázasan is a barátom lenne az első,akit felhívnék,hogy rosszul vagyok,mert számomra a legfontosabb emberek egyike.Szóval gondold végig alaposan,mit is jelentesz te ennek az embernek tulajdonképpen,meg mennyire egyenes veled.Azt is,hogy mennyire vagytok érettek mindketten,mert szerintem is gyerekes ez a szint.Egyébként pedig legyen benned tartás és büszkeség,különben mindig lábtörlő leszel,kisanyám!Ne haragudj meg,nem bántásból,de próbálj átlátni a dolgokon!
2014. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó! Csak nem szeretném őt elveszíteni, bármilyen bunkó is! És olyan rossz érzés, hogy nem tudom, hogy miért nem hív!
2014. jan. 31. 17:18
 9/9 anonim válasza:
Pedig el fogod veszíteni. De ne sajnáld, mert Te egyáltalán nem vagy fontos neki, ezért zárd le a dolgot, taplókkal egyébként sem érdemes foglalkozni!
2014. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!