Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit gondoltok, jó ötlet? Őszinte véleményt! (részletek odalent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Németországban élek, 24 éves vagyok, és találkoztam ezzel a hihetetlenül helyes, kedves és vicces 20 éves német fiúval, aki közeledni kezdett felém. A helyzet azonban nem volt teljesen egyértelmű, velem szemben mindig félénkebb volt, másokkal viszont bátor. Szóval így nem is beszélgettünk sokat sajnos. Amikor én próbáltam közeledni felé, akkor úgy tűnt, jól alakulnak a dolgok, de a karácsonyt Magyarországon töltöttem, így nem találkoztunk hosszú ideig. Amikor visszajöttem Németországba, akkor pedig elkezdett hűvösen viselkedni velem, ettől persze én is hűvös lettem vele, és az egész elromlott. Szerintem azt gondolja, hogy csak játszottam vele, ami engem bánt, mert ez nem igaz. Nem ez volt a szándékom, csak össze voltam zavarodva, és nem bátorítottam eléggé. Valószínűleg ma találkoztunk utoljára (vége lett a kurzusnak, ahová együtt jártunk), de nem váltunk el jól. Bánt a dolog, nem viselkedtem vele úgy, ahogy megérdemelte volna (és itt most nem csak a bátorítás hiányáról van szó, mint mondtam, össze voltam zavarodva), és többször láttam rajta is, hogy kínlódik emiatt. Nem akarok így elválni tőle, szóval arra gondoltam, hogy írok neki egy ímélt, és elhívom valahová beszélgetni. Bocsánatot szeretnék kérni tőle, amiért tudtomon kívül "megvezettem", és egyúttal tisztázni a dolgokat. (Tényleg nem éreztem úgy, hogy megvezetem, de biztos vagyok benne, hogy ez így jött le.)


Fiúk, ha egy lányról azt hinnétek, hogy megvezetett titeket, játszott veletek, és utána írna egy ímélt, hogy beszélni akar veled, találkoznátok vele?


Vagy én is inkább hagyjam az egészet? Bánt a lelkiismeret, mert nem vagyok ilyen "játsszunk a pasival"-típus, és ő abszolút nem ezt érdemelte.


Jöhetnek a tanácsok...

Csak őszintén, ne fogjátok vissza magatokat!


2014. febr. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ mit akarsz tőle

ha csak azért akarsz találkozni vele, hogy megmondd hogy sajnálod és ennyi, akkor inkább hagyd

ha szeretnéd hogy legyen köztetek később vmi, akkor írj neki nyugodtan (de ne csak annyit h találkozzatok és kész)

ha érdekli, fog veled találkozni, ha nem akkor meg el kell fogadnod hogy ennyi volt

2014. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bino ***** válasza:
Szerintem írj neki, egy próbát mindenképpen megér:)
2014. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz, én lány vagyok, de hasonlóan jártam. A bizalmatlankodó/összezavarodott távolságtartásom miatt majdnem elromlott a még nem is létező kapcsolatom álmaim fiújával. Én is írni kezdtem neki, de mi még később találkoztunk, szóval nem hívtam el sehová, viszont a következő találkozásnál nagyon kedves és kezdeményező volt, azóta is egyre jobban alakulnak a dolgok.

Szerintem hívd el nyugodtan, de ne támadd le a bocsánatkéréssel, azzal csak elijeszted! Lehet, hogy ő ne is gondolta végig így a dolgot, csak azt látta, hogy na, távolságtartó, akkor inkább visszaveszek. Ha elég kezdeményező vagy és látja, hogy jól érzed magad vele, szerintem akkor legközelebb ő is el fog merni hívni! :)

2014. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, hívd el valahová kávézgatni, beszélgetni, nem hiszem, hogy nemet mondana. Aztán beszéljétek át a dolgokat, és alakul, ahogy alakul. Lényeg, hogy tisztázva legyen a helyzet.
2014. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írtam neki. :)
2014. febr. 2. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Na és pozitív választ kaptál? :)
2014. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még csak ma írtam neki, eddig semmi válasz. De akármi is lesz, örülök, hogy egyáltalán megtettem.
2014. febr. 2. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!