Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kopaszként van értelme ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszként van értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elég ritka hajam van, ezért nagyon picire nyírom le. Sportolok, magas vagyok, van vállam, arányosan izmos vagyok. Intelligensnek tartanak, van humorom. De attól félek, hogy a vacak hajammal nem fogok tetszeni senkinek.
2014. febr. 2. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem , sok kopasz csávó menő a csajoknál , ez nemhinném,hogy hajzat kérdése .
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Semmikép se ismerkedj ! Undoritó, ha egy jó csajnak kopasz pasija van. Vagy ha mégis, akkor csak 100 kg feletti csajokkal. Comprender ?

2014. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádom a kopasz hapsikat.
2014. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nők imádják a kigyúrt, kopasz bunkókat. Az utolsóra kellene még edzeni, mert írásod alapján szerintem túl normális lennél, a zéró érzelmi intelligenciával rendekező magyar nőknek.

Ó, és vegyél egy BMW-t.

2014. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha kétajtós szekrény vagy és az aranyfuxod benőtte a hurkás tarkód. Egyébként nem:D
2014. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is értem, ez milyen kérdés. Volt egy kopasz pasim, eléggé oda voltam érte. Mit számít ez?
2014. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

baromság... van 1 ismerősöm, neki is vékonyszálú-alig van haja, alacsony (170 centi körül) nem izmos, nem sportos, de veszettjó humora van.

és egy csomó barátnője volt már, nem dagadt csúnyák, sovány szépek

te is tuti találsz majd hozzádillőt

2014. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Növesz baromi menő körszakállat hozzá, aztán úgy király lesz.
2014. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!