Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy meleg barátom kérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg barátom kérdezte tőlem: Miért van az, hogy minden jóképű, értelmes, okos, kedves pasi/srác vagy hetero vagy foglalt? (A többit lejjebb írom le)

Figyelt kérdés

Egy meleg barátom (26 F) már régóta társat akar találni magának, olyat, aki kedves, aranyos, jószívű, okos/intelligens, de ugyanakkor jól is néz ki, azaz jóképű (szexi). és korban is kb. illik hozzá (kb. 25-35-ig)


Már sok ilyen pasival találkozott, akiknek megvoltak ezek a tulajdonságaik, de sajnos mind vagy heterók voltak, vagy kapcsolatban élő melegek.


A héten csak úgy - próbaképpen- rá írt (e-mailt küldött) egy srácnak, aki szerinte jóképűnek és értelmesnek látszott, de sajnos kiderült, hogy ő is heteró.


Léteznek egyáltalán olyan szabad meleg srácok, akikre a fenti tulajdonságok igazak? (A barátom szerint (aki amúgy nagyon körüljárta már a dolgot), heterók és foglalt meleg vannak, de olyan melegek, akik nem foglaltak?)

Mit tegyen a barátom, hogy megtalálja maga számára a társát? Hol keresse? Vagy miben segíthetném ebben?

Bármilyen javaslat érdekelne, hogy segítsek a barátomnak. :)



2014. febr. 2. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


ha még valaki tud valami, írjon nyugodtan :)

2014. febr. 5. 15:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a dilemmám.


De az nem igaz, hogy nincs olyan, hogy valaki jól néz ki, okos, kedves és még meleg is, csak kevés.

Én már találkoztam egy ilyen férfival (mondjuk francia volt), akire ez mind illet, főleg a jóképű. Tapasztalatlanként ő segített sok dologban.


Szerintem csak rossz helyen keresgél a barátod. Én a helyében eljárnék mindenféle meleg helyekre és előbb-utóbb fog találni valakit.

De ha nem akar mondjuk bulizós helyekre menni, akkor ott a Szimpozion Klub, ami beszélgetéseket, programokat szervez.


Mellesleg szerintem nem kell minden esetben intelligenciához kötni a párválasztást, mert a legtöbb embernek tényleg nincs egyetemi végzettsége, szóval szerintem ha van józan esze, tud beszélgetni az elég nem?


De mondjuk az is igaz, hogy jó pár melegnek van. Egy bárpultosról tudtam meg nemrég, hogy van neki (tanári - angol), meg én is tervezem (orvosi), egy meleg barátom is (jogi)


Szóval összességében kitartás neki! :)


18/F meleg

2014. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!