Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről? Most...

Mit gondoltok erről? Most komolyan ezért már le is kell tiltani egy fiút, lányok?

Figyelt kérdés
Egy lány írta, hogy jelöljük be, mert ismerkedne. ÉN bejelöltem és ráírtam. El is kezdtünk dumálgatni, kérdezte hány éves vagyok én is tőle, tippelgettünk. Erre megírtam, hogy lehet perverznek és rossz fiúnak tartana, ha tudná honnan jöttem rá a korára. :P Erre letiltott kb. két percre rá. Most miért? Nem értem én ezt, vagy ez is csak a külsőre megy és mivel nem vagyok egy álompasi csak átlagos, akkor máris van egy oka, hogy tiltson. De mégis kinek kell ilyen prűd csaj, aki még a szexuális célzásokat sem érti. Más fiúnak sem fog tetszeni, ha ilyen lesz. :D Ja és még csak nem is álomcsaj volt külsőre ő sem, szóval tök átlagos csajt kell eképzelni, bár már a csúfi kategóriába is simán beleférne, de én sosem voltam a felszínesség híve, adok esélyt mindenféle lánynak szinte, de úgy látom, nem kéne, ha ez a hála érte. -.-
2013. aug. 31. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Erre megírtam, hogy lehet perverznek és rossz fiúnak tartana, ha tudná honnan jöttem rá a korára."


leirtad hogy perverz és rossz fiu vagy.

Ennyi.

2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Megőrülök FASSSSSSSZBÚÚÚK genyó
2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is ismerted annyira sem,hogy a korát elmondja,de már ilyeneket írsz neki?

Akkor szerinted?

Lehet,hogy volt vagy 14 és miattad betojt,hogy pedó.

2013. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miután letiltott máris prűd, nem érti a célzásokat, egyáltalán nem álomcsaj, simán csúfi, de előtte meg az ő képeire verted a fosbúkon. Nem vagy te egy kicsit hülye?
2013. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!