Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,és egy barátnőm egy házibuliban azt mondta szerelmes belém.Csókolóztunk,és én tovább is mentem volna,de azt mondta ezt csak akkor ha józanul is akarom.Nemrég ért véget egy nagyon rossz kapcsolatom.Igazából sosem képzeltem hogy valaha is szerelmes lehetek egy lányba.De ő nagyon vonz engem,és kedvelem is,már régóta érzem hogy több van köztünk barátságnál,de még belegondolni sem engedtem magam.Szerintetek érdemes lenne összejönni vele?És ha nem tudnám igazán szerelemmel szeretni?Ráadásul nagyon félek a szüleim,a nevelőapám,a testvéreim és a barátaim véleményétől,na meg persze a negatív diszkriminációtól.Nem tudom mit tegyek :(

2014. febr. 10. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
amit csinálnék az esetleg az,hogy megnézném a dolgot a sarokból hehehe:)
2014. febr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces :) Komoly válaszokat kérnék!
2014. febr. 10. 01:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Ha tényleg erre van szükséged, akkor az pár hónapon belül kiderül. Előtte persze közöld a lánnyal, hogy még nem vagy biztos semmiben, és ne ígérj neki semmit.

Elhíresztelni, hogy mi van köztetek csak akkor érdemes, ha tényleg őt érzed a párodnak. Viszont előfordulhat, hogy pár hét után megtetszik egy srác, hiába van csajod. Akkor ez a terep nem neked való.

Sok sikert az önmegismeréshez!

2014. febr. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, de egyenlőre, csak a szexuális oldalát. Ha tényleg kívánod, akkor ne érdekeljen mások véleménye, nyugodtan lépjetek tovább :) Ami neked jó azt tedd, ne azt amit mások jónak vélnek, vagy elítélnek :)
2014. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2014. febr. 10. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én bi lányként azt javaslom próbáld ki,de mond meg a partnerednek őszintén,hogy Te még csak ismerkedsz ezzel és nem tudod,hogy mi lesz a vége. A szüleidnek ráérsz akkor is elmondani ha már biztos vagy a dolgodban. A barátoknál meg puhatolózz,mi a véleményük a biszexualitásról! A női biszexualitást nem tartják gáznak,sőt sokan vonzónak is vélik.
2014. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én biztos belemennék a helyedbe. Ki tudja lehet most hagynád elmenni az igazi nagy szerelmet ..
2014. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tedd azt,amit a szíved diktál!

Másokkal pedig ne foglalkozz.Ez a te életed nem pedig a szüleidé...

2014. febr. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én semmiféleképpen nem ajánlanám, hogy csak a szexuális oldalát használd ki a dolognak!

inkább az érzékiséget (ne az érzelmeket) helyezd előtérbe. szerintem fontos, hogy a lelkét tudd megszeretni az embereknek. (persze sosem mindegy, hogy az a lélek milyen testben van.)

ne "gyertek össze", csak érezzétek jól magatokat. együtt.

2014. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A többséggel ellentétben szerintem csak akkor menj bele vele egy kapcsolatba, ha biztosan akarod. A biszexualitást "próbálgatni" bárkin lehet, de ő szerelmes belés. Ha nem ígérsz neki semmi komolyat, akkor sem hiszem, hogy jó ötlet más érzésein kísérletezni. Kapcsolat nélkül is rá fogsz jönni, hogy ha szereted ("úgy"). Ami ha meg bekövetkezik, akkor hidd el, megéri belmenni. Nem jó más véleménye szerint alakítani az életedet. Tanácsokat sosem árt meghallgatni, de mindig azt kövesd, amit belül jónak érzel! A családodat nem ismerem, én is féltem nekik elmondani, most viszomt már örülök, hogy túl vagyok rajta. Azóta érzem magam igazán szabadnak.


[link]

2014. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!