Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy szórakozóhelyen láttam meg néhány hónapja, nagyon szimpatikus nekem. Elég sokszor szemezünk, rám mosolyog, ismeretlenül is köszön. Lehet nem akar semmit tőlem(?), vagy csak egyszerűen félénk. Nem stíröli a csajokat, nem flörtölget, sőt...igazából még egyetlen nő közelében sem láttam még. Pedig egy igazán helyes, jóképű férfiról van szó. Tehát nem egy szoknyapecér. :)

A problémám pedig a következő: Szeretném, ha kezdeményezne, ha egyáltalán akar valamit.

Nagyon össze vagyok zavarodva, és őszintén bevallom, hogy iszonyatosan félénk vagyok. Pedig annyiszor elterveztem már, hogy odamegyek hozzá, és megismerkedem vele, de amikor meglátom Őt, akkor egyszerűen elhagy minden erőm, remegni kezdek, de emellett valami nagyon jó érzés kerít hatalmába.(lehet kicsit belezúgtam?-nem tudom...)

Mit tegyek?? Hogyan deríthetném ki, hogy tetszem e neki? Hogyan szánjam rá magam bármire is? nagyon rettegek a visszautasítástól :( ...

20/N


2009. nov. 10. 00:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jóképű, meg minden, és nem láttad még nővel, akkor lehet, hogy meleg... Azért egy próbát megér, menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve veled táncolni vagy meginni egy italt.
2009. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

kérdezd meg tőle, hogy mindig ott szokott-e ülni, vagy csak akkor amikor te is ott vagy? :)


vagy kérdezd ki a személyzetet, hogy mit tudnak a pasiról.

2009. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van barátnője csak épp "legelteti" a szemét. de ha nem mész oda és kérdezel tőle semmit akkor nem fog kiderülni semmi. légy bátor.
2009. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam annyira dekoratívnak, hogy pont rajtam "legeltesse a szemeit" :D

Viszont kaptam egy információt: Nincs barátnője kb 2 éve(75%-ig biztos!)

Tehát kaphatnék tippeket, amivel aránylag könnyen megy az ismerkedés?? :S

2009. nov. 10. 09:14
 5/31 anonim ***** válasza:

Mosoly, mosoly, mosoly. Ez mindenkinél beválik és nem ciki. Mosolyogj egyenesen rá, de max. csak párszor, ha azonnal nem megy oda, akkor arra az estére hagyd. Ha félénk, lehet, hogy többször érdemes eljátszani.

Ha amúgy nem szoktál (én a buszon is szoktam mosolyogni a szimpatikus emberekre és legtöbben visszamosolyognak :) ), akkor gyakorold bárhol, utcán, buszon, satöbbi minden különösebb cél nélkül. Hogy ne legyél majd zavarban a pasival :)

21/L

2009. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
nem csak a "dekoratív nők" jönnek be pasiknak :)
2009. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem megér egy próbát. :) Szedd össze a bátorságod és menj oda hozzá beszélgetni. :) Vagy csinálj úgy mintha véletlenül keveredtél volna mellé, szintén véletlenül észre veszed hogy melletted áll stb., és beszélgetni kezdesz vele. :D

19/L

2009. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem mondani, hogy majd meséld el, hogy mi sült ki a dologból! :)
2009. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Hááát...nem lesz könnyű, de majd igyekszem! :) pedig annyiszor rászántam már magam, de mégis valami mindig visszatart... :(

köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. nov. 11. 16:25
 10/31 anonim ***** válasza:

16:19-es vagyok :)

De ugye tudod, hogy bátraké a szerencse? Ha véletlen nem úgy alakul a dolog, ahogy vártad, vagy ahogy szeretted volna, akkor is legalább megkönnyebbülsz. Így csak feleslegesen rágódsz azon, hogy mi lenne HA... És ha nem szeretne megismerkedni veled, akkor legalább nem ő köti le a figyelmed és lesz időd máshol keresni a neked való embert! :D

2009. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!