Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS. Péntek este el szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Péntek este el szeretnék vinni egy csajt randizni aki már régóta tetszik nekem. Mit mondjak neki, hogy eljöjjön?

Figyelt kérdés

Pontosan tudja hogy mit érzek iránta, azt, hogy ő mit éérez irántam az számomra nem teljesen tiszta de elég sok célzást tett már arra, hogy ő is érez valamit irántam. Péntek este anyámat meg tesómat viszem a szomszéd nagyvárosba mert programjuk van, anya mondta, hogy ha van kedvem hívjam el a csajt is (ismerik már, volt itt nálam már sokszor), mennyünk el bowlingozni vagy valahová. Ezzel nem is lene baj, úgy gondoltam, hogy nem mondom el neki, hogy hova mennénk, csak annyit, hogy péntek este ekkor és ekkor legyen kint a kapu előtt megyek érte. még ezzel se lenne semmi gond, de péntekre esik a lova születésnapja és (mivel nagyon nagy állatbarát) azt mondta, mikor mondtam neki, hogy péntek este találkozzunk, hogy a ló szülinapját tartják, mit mondjak neki, hogy este olyan fél7 7 között már el jöjjön velem? fontos lenne hogy most megejtsük ezt a dolgot, mert szombaton reggel indulok egy hétre síelni szóval itthon se leszek, még nincs 4 napja hogy utoljára találkoztunk, de már annyira hiányzik, hogy az szinte elviselhetetlen! :(

segítsetek pls!

17/F



2014. febr. 10. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Első randin nem szerencsés meglepetésbulit rendezni.


Inkább tiszteld meg azzal h elmondod h mit akarsz, milyen program, és inkább imponálni fog neki h részletesen kigondoltad a programot.


Hívd fel, mondd meg h mit akartok csinálni, mennek anyukádék de utána kettesben mehettek bowlingozni...stb.

2014. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél szerencsétlen. Legyél magabiztos, szeretik a nők. Mond meg neki, hogy milyen célból hívod el és ha elmegy akkor egyértelmű válasz arra hogy ő mit szeretne. Ha nem megy el, akkor meg repülhetsz tovább más virágra, van annyi mint égen a csillag, csak ne legyél lusta és kuka :)
2014. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha azt nézzük, nem tudom mennyire nevezhető ez "első" randinak, sokszor találkoztunk már kettesben, sokat hülyéskedtünk, beszélgettünk már, ha ezek mind mind beleszámítanak, akkor ez már a nagyon sokadik randink lenne!
2014. febr. 10. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hadd ünnepelje a szülinapot. Tusz várni igaz? Majd máskor elhívod. Szerintem ez a legjobb.
2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért gondoltam a most péntekre, mert most péntek február 14.-e gondoltam ez még akár jól is jöhetne.
2014. febr. 10. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:

"Bla-bla-bla-bla..."


A csaj már rég tudja, hogy eljönne-e veled vagy sem ha elhívnád. Ezen már nem tudsz változtatni semmivel. Kérdezd meg és kész.

2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Neked egy nagyszerű valentin lenne, de nem biztos, hogy a lánynak meg az és így ezzel meg ronthatsz. Hát te tudod. Én a helyedben akkor hívnám el amikor ő is ráér azaz egy másik napon.
2014. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:43

ezt pontosan hogy érted? kifejtenéd kérlek?

2014. febr. 10. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarul se a valentin, se a szülinapját ne cseszd el. Hívd el holnap vagy valamikor. Kész.
2014. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!