Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap előtt vagy után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap előtt vagy után? 17/f

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik lány itt koliban es úgy tűnik hogy én is neki ám nem túl sok időm volt mostanában vele beszélgetni viszont szeretnék vele szorosabb kapcsolatot "baratsagnal". Ezert nem tudom hogy most lepjek még valentin nap előtt vagy várjak valentin nap utánig :/
2014. febr. 12. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is Valentin napon ismertem meg az igazit.

SP voltam sziasztok!

2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
miért számit az hogy valentin nap elött vagy után? Nem értem a logikát..
2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy. Egynapos kapcsolatnál úgysem vár semmit. Viszont szerelmet ne vallj neki. D:
2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne várj, de ne is lépj semmit! Hagyd az egészet, hidd el, jobban jársz. Én szóltam előre!
2014. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy valentin nap után! Így megúszod az ajándék giccs vételt! Még tanulnod kell fiam!
2014. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!