Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon túlreagáltam? Felesleges...

Vajon túlreagáltam? Felesleges volt Valentin nap előtt összeveszni ez miatt?

Figyelt kérdés

A férjemnek tegnap volt az általános iskolás osztálytalálkozója. Délután 5-kor kezdődött. Megbeszéltük, hogy 9,30-ra hazajön, mert szerettem volna elmenni a Szépművészetibe megnézni a Reneszánsz kiállítást. (ma van az utolsó nap) Azért mentem volna este, mert még szoptatom a 4,5 hós babát, és nap közben nem lehet tőle 3-4 órára elmenni. Este 9-től viszont reggelig alszik! Nem jött haza, csak éjjel 1 óra felé, ráadásul, kicsit illuminált állapotban, így sajna nem tudtam elmenni!

Jól összevesztünk!!! Jól indul a Valentin napunk!!!

Szerintetek is túlreagálom a dolgot? Ti mit tettetek volna a helyemben?


2010. febr. 14. 08:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Legalább szólt, hogy később jön? Írt vagy hívott, vagy csak nem ért haza időben? Szerintem nem reagáltad túl, mert meg volt beszélve valami, akkor minek ígérte..... sajnálom.
2010. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem reagálod túl!!Igazad van,én sem szeretem az ilyen húzásokat.
2010. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én hívtam többször is, hogy mikor jön már?! Mindig azt mondta, hogy nem akarják elengedni! Kicsit kiborultam. Olyan ritkán akarok én elmenni valahova, akkor sem sikerül. Sőt, amióta a pici megvan, még vásárolni sem voltam egyedül!
2010. febr. 14. 09:00
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Panaszkodom én is egy picit, hogy ne érezd magad olyan sz.rul Valentin napon. Én arra ébredek, hogy az egész lakás cigifüst, mert "elfelejtette" becsukni rendesen maga mögött az erkélyajtót. A dolgai szanaszét hevernek, 5 kabátja elővéve, amit gondolom egyszerre nem tud felvenni, de eltenni minek. A dohányzóasztal is full, semmi sem fér már rá a tegnapi nassolási maradványoktól, a mosogátó telepakolva, de a vég az volt, amikor hajtogattam volna össze a pokrócot, ésa rágója pedig bele van ragadva. KÉSZ! Nem birom tovább, ingyencselédnek érzem magam. Belesz@rok mindenbe. Bár lehet, csk a kimerültség, mert elég nehéz éjszakánk volt. Amúgy szerintem se oktalanul vagy felháborodva, de tudod, nekik ez jár! Megyek főzni csajok, szép Valentint mindenkinek!
2010. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem reagálod túl! Engm is nagyon bámntott volna.

Multkor én csak egy szimpla bevásárlásért könyörögtem, de aztán el kellett mennie vhova, s nem lett az egészből semmi!

3 hónapos a kisfiam, s olyan jól lett volna egy kicsit kimozdulni, méghacsak bevásárolni is.

Mielőtt vki letámad imádom a kisfiam, csak szülés óta nem nagyon voltam sehol, leszámítva a faluban tett sétinkat!

2010. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Három napig kell emlegetnem a nagybevásárlást, mire ő is ugy gondolja hogy mehetek, mert vigyáz addig a kicsire. Persze csak alvás alatt...akkor is megkérdezi, hogy megint mi olyan sürgős, amit annyira venni kell...igazán jól esik:( nekünk azért ilyen rosdz, mert egész nap itzhon vagyunk már jóideje, ők meg azt csinálnak egész nap, amit akarnak, ez fáj inkább, ez az igazság. Amugy szemét huzás volt a párodtól, de sz@rd le!
2010. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg felesleges. Most biztos jön a lepontozás, de nekem ez a véleményem. Osztálytalálkozó nem minden héten van, és a kiállításra menést miért nem tetted át egy másik napra? Annyira pont azon a napon kellett ezt kitalálnod, mikor neki is programja volt? Nekem ez kicsit bűzlik...valami más van itt...szerintem ki vagy akadva, jelzem jogosan, hogy most nem akkor mész el, mikor neked tetszik, és úgy érzed be vagy zárva, nincs életed, csak a 4 fal közt, de hidd el, ha megbeszéled a pároddal (nem mikor osztálytalija van:) hogy holnap adjon neked "kimenőt", vigyázzon a gyerekre arra a 2-3 órára, mert szükséged van neked is kicsit magadba lenni, vásárolgatni, nézelődni, hidd el, bele megy, ha pedig nem akar, akkor tényleg bunkó. De amiért tovább ott maradt, azért szerintem kár őt b*gatni.
2010. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Viszont legalább ne ígérte volna meg! De mikor beszéltetek, mondta, hogy maradna csórikám. Én azt mondtam volna, hogy oké, maradj, de holnap délelőtt az enyém.:) És akkor te is és ő is jól járt volna.

Bocs az offért: Amúgy érdekes, mert nekem a sógorjelöltem volt tegnap osztálytalin, lehet ugyan azon?:)

2010. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem reagáltad túl.Én is kiakadok az ilyenektől.Ha vígasztal mi is összevesztünk tegnap és ma egymáshoz se szólunk.Nekem is jól telik a valentin nap...:(((((
2010. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Szia!Neked legalább van kivel összeveszni:))))Minket elhagyott a férjem,van egy másfél éves kislányom.Magányos vagyok és nemhogy nem veszekszem senkivel,de egész nap nem is tudok beszélgetni,csak "babanyelven".De szerintem jogosan háborogsz,manapság a férfiak azt hiszik,nekik mindent lehet.
2010. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!