Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnyán összevesztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnyán összevesztem egy lánnyal akkor utána, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mit értünk az alatt hogy 'csúnyán összeveszni'. Jó lenne ha kicsit bővebben kifejtenéd.
2009. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát lek*rváztam amit nagyon sajnálok
2009. dec. 9. 23:26
 3/13 anonim válasza:
Legjobb az ha fogod magad és bokorból bokorba osonva, mint egy kommandós, úgy próbálsz meg közeledni...
2009. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de azt mondta,hogy nem haragszik de nem is beszél velem
2009. dec. 9. 23:39
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom azért, mert nem látja, miben változott a hozzáállásod!


Te is elgondolkodhatnál: mit sajnálsz most? Azt, hogy nem becsülted őt meg, és bunkó voltál - vagy csak azt, hogy most nem ugrik a nyakadba?

Ha szeretnéd őt visszakapni, akkor a hozzáállásodon kell változtatni.

2009. dec. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát azt sajnálom,hogy bunkón viselkedtem vele!
2009. dec. 10. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
lábbal!!!!!:D:D:D:D ilyen hülye kérdést. kiakadok ezektől...
2009. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mekkora egy pocs vagy édes istenem . ha lekuvváztad az azért van mert vagy megérdemelte és nem érdemel meg téged vagy nem érdemelte ki ezért nem érdemled meg őt.... na egy kis szókirakós dolog amiért ilyen "bunkus voltál"
2009. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kérj tőle bocsánatot, kedveskedj, esetleg adj is valamit neki aminek örülhet de ne vidd túlzásba nehogy azt higye, hogy egy talpnyaló kis... vagy és csak jobban berágjon, de ez a lány természetén is múlik mit szeret, hogy bocsát meg könnyen egy fiúnak!!! De a bókoknak szerintem minden lány örül csak vigyázni kell azokkal is és máskor ne mondj rá ilyet főkép ha nehezen bocsát meg vagy áll veled szóba!!! Sok sikert!!! :)
2009. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben tényleg annyi a legkevesebb, hogy bocsánatot kérsz és ezentúl nagyon kedves leszel hozzá! Bár én nem biztos, hogy ezek után még szóba állnék egy sráccal, szóval reménykedj! :S Elég erős "vád" ez. Nem is értem, miért kellett ilyet mondani, ha szeretnél tőle vmit. De azért hajrá, próbálj meg vele kibékülni.

18/L

2009. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!