Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jussak ki a friendzone-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak ki a friendzone-ból?

Figyelt kérdés

a kérdés adott,már párszor említettem,hogy többet akarok,de csak elengedi a füle mellet...


örökre csak "legjobb barát"-ként fog tekinteni rám?


17/f


2014. febr. 21. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon esélyes, inkább keress mást, ne pocsékolj rá sok időt
2014. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te sosem leszel a barátja
2014. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfi, és nő között nincs barátság! Az egyik fél mindig többet akar. Ha nem áll meg, akkor keríts egy másikat, ez meg mehet a "levesbe". Az idő nem áll meg, te viszont sajnálni fogod, azt az időt amit őrá pocsékoltál.
2014. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már elpocsékoltam 17 évet,és mégegy ilyen lányt nem találok... már volt kapcsolatom lánnyal,és persze "szerettem" meg minden,de az inkább csak annyi volt,hogy együtt voltunk,meg jól elvoltunk,vonzódtunk egymáshoz,de ilyen mint ez.... egyszerűen maga a tökéletesség ez a lány számomra,és nagyon nehéz lenne elengednem,és tudom,hogy nagyon szeret engem,de csak barátként...
2014. febr. 21. 23:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet ez még rosszabb is barátom, ha nem akarod megérteni, hogy nem kellessz neki. Egy idő után ő is elveszti a türelmét, és már csak a fura zaklató leszel, szóval fogadd el, hogy nem kellessz neki, és hagyd békén!
2014. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem még mielőtt elengednéd meg kéne tudnod, hogy pontosan mit is érez irántad. Ha legközelebb felhozod neki, hogy többet akarsz ne hagyd, hogy elengedje a füle mellett, jobb lesz tiszta vizet önteni a pohárba és rendesen megbeszélni, hogy hogyan tovább.
2014. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17 evet elpazaroltal , ember nezz magadra, mar öreg vagy nem valo neked az ilyen dolog. HA belegondolsz akkor most jön legalabb meg egy 17 ev amig füzhetsz valakit aztan feltehet neki a nagy kerdest hogy összejönne a veled de akkor mar 34 leszel szal az mar mindent vagy semmit. mert legközelebb mar 50 en felül vagy es akkor mar tul kesö. sok sikert mr. 17 ev.
2014. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-mas válaszoló, nagyon nincs igazad! Fiú és lányközött VAN barátság. Általában azok nem hisznek benne akiknek nem jött össze. Viszont vagyunk jónéhányan akik példákkal igazolnák...

Amúgy válasz a kérdésre: Valószínű hogy a friendzone-ban kell maradnod. Ha a barátság is fontos neked akkor viszont ne is erőltess rá mást, mert aztán elrontod a barátságot.

Egyelőre nézz más után, ne ragadj le!

2014. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as voltam.

U.I.: Nem mondom hogy add fel, ha ennyire szereted. Nem kell eltemetni a dolgot. Csak egyelőre próbálj meg nyitni mások felé is, hátha nagy lehetőség adódik és rájössz hogy máshol van az igazi.

2014. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki, akkor sajnos nem lehet ebből barátságnál több.

Egyébként van olyan, hogy a legjobb barátok egymásba szeretnek. De ez csak akkor jön össze, ha mindketten vonzónak találják a másikat.

2014. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!