Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Műszaki beállítottságú srác vagyok az érdeklődési köröm főleg a gépek, az informatika, szoftverek, hardverek, tehát a férfias dolgok irányába van. Viszont emiatt gyakorlatilag egyetlen egy lánnyal sem tudok egy jót beszélgetni, nem tudok velük átélni egy jó kis órákba telő beszélgetést, értelmes vitát. Gépészmérnöknek tanulok. Ha beszélgetek egy lánnyal, hamar elunom magam, mert tényleg nincs miről beszélni, ez kellemetlen, ezáltal befeszülök és még rosszabb lesz. És amikor már a lányon is látom, hogy unja, akkor nem is lesz folytatása a dolgoknak. Amikor jönnek a hegyi beszédes lelkizős dolgokkal, akkor legbelül már hátat is fordítanék az egésznek... 23/F

2014. febr. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

You, dear sir will be... FOREVER ALONE.


Komolyra fordítva: nyitnod kéne a világ felé és nem bekockulni. Nem azt mondom, hogy ezentúl nézd a retekklubbot meg a barátok köztöt, hogy legyen miről beszélni, de ne szűkítsd be a látóköröd. Mondom ezt úgy, mint olyan, aki régen hasonlóan sokat érdeklődött a gépek felé.

Egy géppel nem fogsz tudni jókat társalogni.

Amúgy nem kell mindig magasztos témákat átbeszélni. Nem tudsz egyszerűen... cseverészni?


23/F

2014. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

mit takar a hegyi beszédes lelkizős dolog neked?

egy lány nem kezd el veled lelkizni ha közömbös veled.

2014. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, sokmindenről el tudok beszélgetni és tudok cseverészni, de unom, amikor semmitmondó témákról kell erőltetetten beszélni, mintha az olyan érdekes lenne, nem érzem jól magam az ilyen szitukban. Egyébként a műszaki tudományok olyan széleskörűek, hogy nem lehet azt mondani, hogy szűklátókörű lennék, csak annyit, hogy bizonyos témák foglalkoztatnak jobban, úgy mint mást a retekklub, érted.
2014. febr. 24. 21:47
 4/7 Moszuke ***** válasza:
az érdektelen beszélgetést én sem szeretem.. de a lelkizés az jó. a másik ember lelke, érzései, félelmei, stb mindig érdekes és tanulságos... és nem utolsó sorban bizalmat és kapcsolatot épít az elmélyült beszélgetés
2014. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lelkizés azt takarja, hogy jaj a pasik így, jaj az exek úgy. Jaj, mikor összejöttünk mennyit szexeltünk a volt pasimmal. Ez ki a francot érdekel, mert engem nem... Meg jaj én a hosszú hajat szeretem, mert abba bele lehet markolni ( nekem rövid), közben neten azt írta, hogy ne legyen hosszú egy pasinak a haja. Nem is kérdezek ilyesmit, és elkezdi, jaj azok a srácok de gázak, tök alacsonyak (a lány magas, aki mondta), olyan kis férfiatlanok. Szóval amikor nekem ilyeneket mondanak spontán, hát erre nekem no comment van. Legszívesebben azt mondanám neki, hogy ok, de ki a f..szt érdekli, velem vagy, velem beszélgetsz, velem foglalkozzál.
2014. febr. 24. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben... csak épp ha már erőltetett, az már rossz. De szerintem itt a szemléletmóddal lesz a bibi. Nem várhatod, hogy őket is érdekeljék a műszaki dolgok.


Én ezt úgy mondom, hogy ismerek egy programozó lányt. Egyszer találkoztunk és erről beszélgettünk. Hozzá tudok szólni, bár nem vagyok programozó. Tökéletesen értettük egymást, de tudod mit? Nem úgy éreztem magam, mint ha egy lánnyal beszélnék, hanem mint ha egy fiúhaverral, aki szintén szeret néha kockulni. :) Ami mondjuk nem is baj, ha róla van szó, csak mint érdekességet írtam le.

2014. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, ilyenkor én is megtisztelve érzem magam, mikor ilyen dolgokat elmondanak a belső világukról. De ezt ne a KÖKI Terminál zsivajában kelljen már (csak mondtam egy példát).
2014. febr. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!