Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen srác vajon akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srác vajon akarhat komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal, aki 22 éves, rettentően helyes és tökéletes teste van. Emellett barátságos, vidám, sokat bulizik és rengeteg barátja van, köztük persze sok lány, akik ráadásul szépek is. Amúgy nem magyar, de itt él már évek óta. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő az a srác, aki nőkben sosem szenvedett hiányt. Abszolút nem kétségbeesett, nem próbált felcipelni a lakására az első adandó alkalommal meg stb. Én kezdem őt megkedvelni, de egy kicsit félek tőle, hogy egy ilyen srác úgyis csak szórakozni akar és úgysem kötné le magát mondjuk 30 éves kora előtt. Félek, hogy amint megkapott, keres majd más prédát. Szóval hiába kedvelem, nem tudom, hogy pl. lefeküdjek-e vele, ha úgy alakul. Ti mit gondoltok erről? Én 19 vagyok.
2014. febr. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2014. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most mondja valaki, hogy nem a külső számít :D
2014. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha el tudod fogadni, hogy lehet, hogy csak egy csodálatos éjszaka lesz, akkor feküdj le vele. De ha férjet keresel, akkor ne!
2014. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!