Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele? Próbáltam megcsókolni, de elfordította a fejét.

Figyelt kérdés
Szóval randizgatok egy lánnyal, 5x találkoztunk bő 2 hét alatt, nagyon jól érezzük magunkat egymással, beszélgetünk, mosolygunk, nevetünk. Ma 1 busszal jöttünk haza Pestről, kb. az út felétől egymásra hajtott fejjel aludtunk, közben fogtuk egymás kezét, szóval a fizikai kontakt már megvan. :) Csók még eddig nem volt, ma tettem egy próbálkozást, de elfordította a fejét. Direkt nem akartam hamarabb, nehogy nagyon nyomulósnak vegye. Búcsúzáskor már nem próbálkoztam még 1 kísérlettel, viszont ő vetette fel hogy majd lesz msn-en és dumáljunk, meghogy találkozzunk köv. hét elején. Szóval tudom és érzem hogy nem rontottam el semmit ezzel a próbálkozással, de akkor hogy és mikor legyen a következő, ami már ne fulladjon kudarcba? Manapság már első randin simán belefér a csók, ő meg még az ötödiken sem akarja, pedig nem egy prűd valakiről van szó. Ő 20/L én 24/F. Az értelmetlen válaszokat lehetőleg kerüljük, köszi!
2009. dec. 11. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet h kéreti magát, ez lányoknál előfordul:)

Sztem próbálkozz vele a következő randin, ha akkor is elfordítja akkor megkérdezheted h miért teszi, nem ciki kérdezni! Hajrá!

2009. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem következő randin valami meghitt percben próbál meg, ha nem akraj megint akkor kérdezz rá.Üdv
2009. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
moss fogat
2009. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A következő találkozásnál búcsúzáskor megpróbálhatod. Biztos, hogy nem vette rossz néven tőled - vagy kicsit éretlen még, vagy más miatt volt neki korai. Később majd megbeszélheted, hogy miért tette, de ne támadd le ezzel.


Ha megint elfordítja a fejét, akkor finoman csókold meg ott, ahol eléred - aztán kicsit maradj úgy átölelve. Az is lehetséges, hogy akkor visszafordul.

Ha viszont nem, akkor búcsúzz el tőle barátságosan: ha legközelebb is találkozni akar veled, biztos nem esett neki rosszul.


Utána búcsúzáskor megint lehet próbálkozni...

2009. dec. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Hármaska te meg roppant vicces vagy... inkább olvass sokat, mert írtam hogy kerüljük a hülye válaszokat..

2009. dec. 12. 12:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csaj meg nem keszult fel erre!!Hagyj egy kis idot hogy gondolja atol az egesz dolgot es hidd el hogy a kovetkezo randin hagyja h megcsokold :) Bizz bennem!!!
2009. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézz randigurut :D Szerintem teljesen korrektül megfogalmazza, hogy kezdeményezd a csókot: minthogy kierőszakolni nem lehet, érezni kell mikor van itt az idő, és ha itt az idő akkor se le támadni kell(kivétel az amikor jön a vadulás >:D) hanem 90-10% a 90et te adod a 10 et ő rakja hozzá.
2009. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire volt egyértelmű a szitu, de lehet, hogy véletlenül fordította el?! nem vette észre..

vagy nagyon megijedt. :) de hajrá, jó úton vagy ;)

2009. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Lehet az ő szája volt büdös
2009. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már az első randin le kellett volna kapni. Lehet már totál lúzernek néz. Engem már koptattak le így, hogy 4. randin próbáltam be a dolgot, amikor 2. on kellett volna.
2009. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!