Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha több vasat tart a tűzben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több vasat tart a tűzben, hagyjam rá, vagy "küzdjek" érte?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk facebookon, és egyszer találkoztunk személyesen is (végre). A tali után is ugyanúgy keresett, de nem hív következő talira, és most megsértődött valami butaság miatt, azóta nem is ír (2 napja), pedig előtte minden nap rám írt. Szóval van egy olyan érzésem, h több vasat tart a tűzben és meg akarja ismerni a másik csajt/csajokat is, mielőtt választ. Aztán az is lehet, h csak bemesélem magamnak. A lényeg, h most nem ír. Várjak, míg ő ír nekem, vagy írjak rá én, mikor nem is csináltam semmi rosszat, amin megsértődhetett volna? (mert téynleg olyan dolog,amin nem lehet megsértődni,csak sztem az érdekli,mennyire akarom őt vagy nem tudom)

19/L


2014. márc. 2. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk.De most komolyan ezt mi honnan tudjuk?
2014. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos, amennyiben keresett, és mégse hívott, lehet hogy tényleg neked kellene. Fiú és lány között elég nehéz a kommunikáció, vannak félreértések. Lehet ő meg azért keresett, mert hívni akart, de közben félreértett valamit. Mindenesetre jobb lenne tudni, és ehhez keresned kell, főleg ha ő már megtette.
2014. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gond megoldódott, azóta rám írt és elhívott :D
2014. márc. 2. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
bszki, ezt a tíz percet már kivárhattad volna kombinálás helyett.
2014. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D:D
2014. márc. 2. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy Ő is olvasta ezt. :D
2014. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet :D
2014. márc. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!