Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsalásnak számít? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és 3 hónapja szexuális viszonyom van egy 18 éves lánnyal. Kezdetben úgy indult, hogy csak szex és más semmi mert én nem akarok kapcsolatot. Pár hete észrevettem a csajon, hogy érzelmileg elkezdett kötődni, és mintha én is jobban kedvelnémViszont adott egy hétvégi buli amikor is én is meg a csaj is ott voltunk, és egy másik pasival elvolt dumálgatott, majd én leléptem, mert nagyon rosszul esett. Később írtam neki üzenetet, hogy olyan mint a többi, és ezután felhívott és sírva elmondta, hogy smároltak. Nagyon fáj és rosszul esik. Lehet hogy mégse közömbös a számomra, csak azt nem értem , hogy hogy tudta ezt megtenni. Lehet én vagyok a hülye mert elvileg csak szexet beszéltem meg vele, és ki se akartam mutatni , hogy ez már nálam is több mint barátság? Viszont félek , hogy ha belemegyek egy kapcsolatba vele, akkor később megcsalhat.

2014. márc. 3. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha szexualis kapcsolatot beszeltel meg vele akkor mirol van itt szo?

ugy latszik mindketten ereztek egymas irant mert o sirt te meg zaklatott vagy. ha a lany helyeben lettem volna lehet, hogy en is azt teszem amit o, mert lehet o meg nem tudja, hogy te is erzel iranta mar. ez elofordulhat! es nem kell egybol arra kovetkeztetni, hogy esetleg megcsalna… mert? mert smarvolt valakivel szinglikent?

vagj bele, mond el mit erzel. jon a tavasz itt a szerelem ideje

2014. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem is megér egy esélyt hajrá:)
2014. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!