Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz pont a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz pont a nőknél, ha egy 30 éves férfi nem akar majd családi házat venni, nem akar sok gyereket, elég neki a panel vagy jobb fajta 2 szobás vidéki társasház, mert nem akar a lakással sokat bajlódni?

Figyelt kérdés
Ugye 28 éves koromig szüleimnél laktam és most albérletben élek. 3-4 éven belül ezt az albérletet megvásárolom Miskolcon, vagy egy ehhez hasonlót, nagyon szeretek itt lakni. Nincs vele sok gond, kedvesek a szomszédok, csendes környék. Amikor a szüleimnél laktam messze innen egy kis vidéki faluban, akkor rettenet sokat dolgoztam a lakásnál, 15 köbméter fa kellett minden éven, amit egyedül vágtam fel és hasgattam össze, hatalmas kert, amit anyámmal alig bírtunk bevetni, rengeteg fű, ami több napos munka volt levágni. Plusz az, hogy minden elavult volt, minden éven valami csövet, gázkazánt stb kellett cserélni, rengetegbe volt a fűtés, minden. Belefáradtam. Most sokat csajozok, próbálkozok. Mennyire elrettentő az egy nő szemében, ha egy pasi nem akar majd nagy kertes lakást? Oka megvan rá, csak nem tudom képes-e ezt egy nő tolerálni?
2014. márc. 8. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Húgom (19) pont ilyen, mint te. Én (21) viszont sok gyereket szeretnék és nem tudnék panelban élni. Mindenki más, te is biztos találsz hozzád illőt.
2014. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is biológus vagyok.

Egy biológusnak nem is kell betonozni!

Ne nevettess már!

Miért szerinted a segédmunkás tudja mi az a Plasmodium falciparum,pl?

Én ha sok pénzem sem lenne szeretnék nagy házat.Egy másfél szobás panellel elégedett lennék.Gyereket nem szeretnék én sem.Szerintem a kertes ház csak elveszi az életedet,nem jut időd mellette semmire.Én az egyszerűség híve vagyok.Amit nem muszáj,azt nem fogom erőltetni.Elég ha a lakást takarítani kell.A hobbimnak akarok élni,nem vmi bejárónő szeretnék lenni.

Szerintem így is kib-szás,csomó felesleges dolog van az életben ami elveszi az ember idejét.Szerintem ha minél jobban kiküszöbölöd a dolgokat annál jobb.

2014. ápr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!