Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú helyes, az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú helyes, az már beképzelt bunkó? Normális fiúk miért csak barátnak jók?

Figyelt kérdés
Eddig ezt vettem észre, hogy aki helyes, az már egy beképzelt bunkó.. És az is érdekelne hogy a szegény normális pasik miért csak barátnak jók?
2009. dec. 14. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

jó helyen kell kopogtatni gyerekek... az a normális, rendes pasi csak nem egy topmodell alkatú csajt nézett ki magának.? azok nem valószínű, hogy beérik az átlagos külsővel. az első benyomást viszont leginkább a külső adja, és a szexuális vonzalom szempontjából elengedhetetlen hogy esztétikusnak lássa az ember a partnerét. hosszú távon nem csak a külső számít, viszont tizen-huszon évesen amikor az emberek (fiúk is, lányok is) szexuálisan nagyon aktívak, egyértelműen olyan embert, partnert keresnek ÖSZTÖNÖSEN aki szép, szexi, izgató. ezen belül meg kinek mi jön be, a "szép" meg "szexi" elég relatív..kinek a vékony tetszik, kinek a telt.

összességében szerintem az egészséges önértékelésen múlik, hogy ki mikor találja meg a külsőben-személyiségben hozzá illő társat.

2009. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon jo kerdes:). Ezen mar en is sokat gondolkoztam mivel en is pont egy ilyen helyzetbe vagyok!:|... van egy csomo jo csaj aki nem akar tobbet tolem minthogy csak baratok legyunk de miert:((.....legtobb esetbe azt mondjak nekem hogy tul helyes vagyok es ok meg nem akarnanak engem megbantani mert tudjak h en egyes dollgokat nagyon a szivemre veszek :|

Sajna en se tudom mi a valasz erre a kerdesre


18/F

2009. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

13:53as vagyok:)

Most ahogy vegig olvastam 1-2 kommentet felfigyeltem jobban a dollgokra es egyet ertek 1-2 emberrel mivel a csajok inkabb a kulsot nezik eloszor nem a belso tulajdonsagokat:)

Szerintem ha egy csaj azt nezne h milyen tehetseges vagyok akkor mar nem is szamitana a kulsom:):D

2009. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 General ***** válasza:
64%

Az a helyzet, hogy sok srácnak nagy elvárásai vannak a lányokkal szemben, miközben magukkal szemben meg semmi. Mert: "miért nem szeret a lány így, ahogy vagyok?" Azért, mert a külső igenis nagyon számít, hiszen ha még nem ismersz valakit, csak a külseje alapján ítélheted meg. Beszéltek itt, hogy a kockahasú macsókra buknak csak a lányok. A fiúk meg a formás fenékre, stb. Ahelyett, hogy sok srác azon sírna, hogy ő mennyire nem kell a lányoknak, inkább el kéne menni sportolni, ízlésesen öltözni (nem rapper gatyában járni, meg termopulcsiban). És lehettek magabiztosak, de ahhoz tréningeznetek kell magatok, és elhinni, hogy ti is értek annyit, mint bárki más!

23/F

2009. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem ha egy csaj azt nezne h milyen tehetseges vagyok akkor mar nem is szamitana a kulsom:):D"

ehhehehehh...:DDD a fiúk sem a belső tulajdonságokat nézik. de a lányok 98%-a először önmagában keres hibát ha valami nem jön össze, és fogyókúrázni kezd, felrak egy vastagabb sminket vagy csinál valamit legalább...:D

2009. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én barátom jóképű, és elég sokan mondják rá h el van szállva magától, és h h bírok vele lenni. Ez az amit mások látnak. Én azt látom h van egója az tuti, nem hiszi magát egy kis senkinek, van önbizalma, és nagyon szeretetre méltó. Ezt nem sokan nézik ki belőle, de egy nagyon odaadó pasi a kapcsolatunkban.
2009. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
"Hogy ki okos és ki normális a különbség szinte minimális"
2009. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Akárhogy is akármint is a külsö szúr szemet "elsőnek" és erre tudnék millió példát felhozni meg mutatni is,am haverom nagyon jól néz ki fejre is testre is,és a lányok mindig fütyölgetnek neki,meg szinte mindenhol leszólitják,na és akkor vajon miért? csak a külsö dominál eslöre xal itt bárki bármit mond az hazudik!
2009. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!