Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves vagyok, biológus, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok, biológus, és társkeresőzök. Miért kérdi meg ott minden 2. nő (22-28 közöttiek), hogy van-e saját lakásom? Ha nincs, akkor miért nincs folytatás? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 10:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Mert sajnos nőtársaim nagy részének a pénz a fontos. Van-e lakásod, kocsid, milliók a bankszámlán, stb.


Szánalom.

Légy kitartó, biztos találsz olyan nőt, akinek nem ez a fontos.

2014. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem korrekt elvárás, hogy 30 évesen legyen saját lakásod.
2014. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
30 évesen már nem annyira optimista az ember, mint 20 évesen, hogy rendes nőt talál, akinek a szerelem, szeretet, család, gyerekek a fontos és nem az, hogy ki vagyok én és milyen szuper pasim és foglalkozásom/zása van. Túl sok volt már a rossz tapasztalatom Pesten, hogy azt mondhassam, tuti nem ilyenbe futok bele soha már.
2014. márc. 15. 10:41
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
30 évesen nem megvetendő ha valaki nem az anyósával akar egy lakásban élni.
2014. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4. Így van, ezért nem árt, ha a nőnek van lakása, ahova a pasi odaköltözhet! Vagy nem így gondoltad?
2014. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Basszuskulcs, miből? Semmilyen örökségem nincsen, egy 2 milliós autóm van, amit 4 év alatt vettem a megspórolt a fizetésből. Meg 1 millióm még a bankszámlán. 200 at sem kapok kézbe, abból még az albérletet is fizetni kell, amibe én vettem saját mosó, mosogatógépet, mikrót, ruhaszárítógépet, laptopot. Ez is benne volt még fél millióba. Tehát megfogom a pénzt. Félre is rakok. De nincs 10 millióm egy lakásra. Képtelen vagyok ennyit előteremteni. Hitelt meg ne veszek fel, egyedül belebuknék.
2014. márc. 15. 10:45
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha nem a szüleiddel élsz akkor nem gond.
2014. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, ha egy nőnek van saját lakása, akkor elvárhatja. De jó ha 30 évesen minden 10. nőnek van. A többi ne várja már el, hogy nekem legyen, neki meg semmi mert elbulizta az életét és az összes pénzét. De ha én ezt egy nő fejéhez vágnám, ezt a nagy igazságot, akkor még én lennék a tetű, hogy nem tisztelem a nőt és nem akarom őt lakással kiszolgálni, hogy egy senkiházi alak lennék ezért. Mert biztosan ez lenne a véleménye.
2014. márc. 15. 10:47
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimmel élek. Egyedül. De nekik saját lakás kell, ahonnan nem rakhatnak ki. Azt persze lehet nem tudják, hogy ilyenre hitelt minimum 10 év futamidőre szoktak felvenni. Addig meg a munkahelyek 70%-a úgyis becsődöl és nem annyira könnyű minden sarkon állást találni, ha nem vagy orvos vagy műszaki mérnök. De még úgy sem könnyű annyira. Ebbe is bele kellene gondolni.
2014. márc. 15. 10:49
 10/26 anonim ***** válasza:

Kerdezo Hidd el akad a te szamodra is olyan lany aki nem a penzt keresi benned! Sajnos elvan anyagiasodva a vilag a lanyok csak kavehazakba jarnak,a draga autokat akarjak es egy pasit aki Nem fizikai munkat vegez hanem Vallalkozo akinek jut a kozmetikai a wellnes a kirandulasos dolgokra is!Cserebe kap a pasi egy sex kozben finnyaskodo lanyt vagy ha olyan a lany akkor megcsinalja a pasi kivansagat mert ugye nem akar ő olyan .... dolgot csinaltatni vele csak a lanynak mas tetszik..Mig jol megy a pasinak es ki is nez valahogyan addig el van vele de ha mar nincs a megszokott szinvonal anyagiakban akkor elkezdenek leskelodni a menobb penzesebb pasik utan akik ugye vannak a jobb beulos helyeken! Ott szemeznek,stb a tobbi dolgot tudot te is a kerdezo!Ezt nevezik Legalis Prostitucionak!:)

Azt tanacsolnam,hogy ne olyan "tarsadalmilag meno"helyeken probalkozzal mert ott ugyan talalsz sexi csinos lanyt csak anygiasakat! Ilyen ezoterias korokben probald meg mert ott is vannak szep sei lanyok akiknek az ertekrendszerukbe beletartouik mas is a penz hajszolason kivul...Szoval azok gazdagabbak lelkiekben!

2014. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!