Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves vagyok, biológus, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok, biológus, és társkeresőzök. Miért kérdi meg ott minden 2. nő (22-28 közöttiek), hogy van-e saját lakásom? Ha nincs, akkor miért nincs folytatás? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 10:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
én harmincas nő vagyok, idősebb nálad, nincs saját lakásom, és egyáltalán nem várom el a férfitól, hogy legyen neki. mivel látom, hogy egyedül Mo-n nem lehet előteremteni. az életben mindenről meg nem fogok lemondani, hogy 50 éves koromra összespóroljak egy 40 négyzetméteres lakást. aki ezt a helyzetet nem fogja fel, az sötét. tehát sötét nőkkel minek barátkozol? ne foglalkozz velük. az jogos elvárás, hogy valaki ne lakjon a szüleivel 30 éves korára, de saját lakást önállóan tényleg nem egyszerű megszerezni. másrészt minek társkeresőzöl, ott tényleg nem a minőségibb felfogású emberek gyülekeznek. Próbálj meg a való életben keresgélni.
2014. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kerdezo az őket nem érdekli,hogy mi lesz a hiteleddel vagy veled!!! Csak a pillanatnyi nagyzolás s utána meg Te csinálj amit akarsz ők ,ennek tovább! Mondanák neked,hogy nem volt kötelező velem összejönnöd..
2014. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Aki szerint korrekt elvárás 30 évesen saját lakás, az ugye magával szemben is hasonló elvárásokat támaszt?


Egyébként gratulálok azoknak a nőknek, akik még ismerkedési fázisban ilyenre konkrétan rákérdeznek...

Még ha fontos is ez nekik, simán le lehet szűrni ezeket az információkat találkozásokból, beszélgetésekből.


Egyébként Kérdező sok nőnek semmi sem jó, van egy haverom akinek menő autója van, saját lakása és tényleg kifejezetten jó fizuja, objektív vélemények szerint is jól néz ki, őt meg senki sem veszi komolyan, mindenki azt gondolja ő a gazdag ficsúr, és csak szórakozni akar. Ja, és szintén társkeresőzik.

Pedig tényleg nem ilyen, tizenéve ismerem, és jószándékú srác, nem villog sosem anyagi dolgokkal, stb.


Ennyit a nőkről :D

2014. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én csak mindig ámulok, hogy ha látok egy jó autót 7-8+ milliós, benne mindig télen-nyáron egy felzselézett hajú vagy kopasz pasit, és 10 ből 8 szor ül mellette nő is, aki full szőke ápolt hajú, vagy fekete fénylő hajú maca, agyonpörölt bőrrel, mély dekoltázzsal és ugyanúgy napszemcsit visel. De mondom, mindig ilyen kombót látok. Sohasem a nő vezeti ezeket az autókat, vagyis 10 ből 9 szer nem a nő vezeti, így pontosabb.
2014. márc. 15. 11:05
 15/26 A kérdező kommentje:
Ezt meg soha nem értettem, hogy miért nem kedvelik manapság a fizikai munkát végző pasikat, max az olyanokat, akiknek ebből jelentős anyagi haszonuk van. Ugye azért még mindig több a szakmunkás és a fizikai munkát végző férfi, mint a tőzsdeügynökök. Mégis valahogy csak ezeket veszik észre a nők. Akinek pedig ehhez nincs affinitása, hogy ilyen legyen? Az mit tegyen. Én is mindig mondom, hogy menni kell terepre, kutatni, analizálni, mikroszkopizálni, szűrések stb. Mindig látom a szájuk szélében az undort, hogy én biztos gilisztákat gyűjtök, kakiban turkálok egy bogárért stb. Na ez nekem nem kell. Mégis 11 randi és csak ilyet fogtam ki, pedig a szolis, bombanőket kerülöm, nem is vagyok jóképű, hogy ezek érdeklődését felkeltsem. De valahogy az átlagnők nagy része is kezd megbolondulni, vagyis én ilyenekbe botlok. Mintha agy mosottak lennének mind, pedig nem buták elvileg, vagy mégis. Vagy én vagyok a hülye? Már én sem tudom.
2014. márc. 15. 11:13
 16/26 anonim ***** válasza:
Na jó, jó. Álljon itt egy kis eszmefuttatás. Azt mondod, hogy a szeretet, a család, a gyerek legyen fontos egy nőnek. Namost, sajnos 0 Ft-ra gyereket vállalni nem lehet, ez tény! A szeretettől a gyerek nem fog jóllakni! És én megmondom őszintén, addig, amíg nem lenne egy saját kis lakás, addig én nem vállalnék gyereket. Ezt persze ha közösen akarjátok, akkor közösen kell előteremteni, nem csak tőled elvárni. Ez teljesen jogos. Sajnos olyan világban élünk, hogy egyik percről a másikra kitehetnek a munkahelyedről. Akkor pedig lehúzhatod a rolót, mert pl. Gyesből nem lehet albérletet fizetni, meg enni is, esetleg még bérletet is venni. Ez is tény. Szóval az nem jogos, hogy egyből elvárják, hogy mindent tegyél a seggük alá, de az igen, hogy lássák, lehet rád építeni, és hajlandó vagy velük KÖZÖSEN megteremteni legalább azt a kis nyomorult panelt. Esetleg még a többgenerációs együtt lakás lehetne egy megoldás, egy házon belül külön lakrészekkel, ezzel is lehet spórolni.
2014. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező: Nem A nők, hanem max. EGYES nők, vagy a nők TÖBBSÉGE. Egyetértünk, igaz?
2014. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"De jó ha 30 évesen minden 10. nőnek van. A többi ne várja már el, hogy nekem legyen, neki meg semmi mert elbulizta az életét és az összes pénzét. De ha én ezt egy nő fejéhez vágnám, ezt a nagy igazságot, akkor még én lennék a tetű, hogy nem tisztelem a nőt és nem akarom őt lakással kiszolgálni, hogy egy senkiházi alak lennék ezért. "


Megint csak a siránkozás, a valóságot akarod megváltoztatni. Hiába rinyálsz, a nőknek vannak elvárásaik. Vagy megfelelsz ezeknek, vagy nem lesz barátnőd.


Nem leoltani akarlak, de ez a valóság.

Én is kiírhatok egy kérdést, hogy miért nekem kell megfőzni az ebedét, igazságtalan dolog, főzze meg a szomszéd. De szinte tuti nem fogja akkor sem megfőzni helyettem...

Volt már komoly párkapcsolatod amúgy?

2014. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Volt. De ez nem olyan síránkozás, amin lehet változtatni. Ez nem olyan, hogy akaraterőd van és milliomos leszel,
2014. márc. 15. 11:18
 20/26 anonim ***** válasza:
De bizony, olyan. Erőt veszel magadon, és nem csak azokra hajtasz rá, akiknek ilyen elvárásaik vannak. Ha kétségbe vagy esve, akkor biztos úgy is viselkedsz. Ha minden nőnél bepróbálkozol, akkor a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb kifogsz egy rendeset is. Szedd össze magad!
2014. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!