Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlagos, vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos, vagy átlag alatti (de nem ronda) magyar pasi, aki nem tud itthon ismerkedni a magyar nők nagy elvárásai miatt (összes ismerősöm, aki külföldön él, azt azt mondja, hogy rettenet a magyar nők elvárása) az külföldön próbálkozzon?

Figyelt kérdés
Küldök képet, aki kér, sok átlagos (még egyszer mondom nem ronda, de a magyar nőknek az átlagos is valahogy ronda pasi és ezt kb 1000 pasitól hallottam már a saját szájáól) pasi külföldön nagy százalékban talál párt és ott annyira nem szájhúzogatósak a nők érdekes módon. Igen kedves magyar nők, ez az egyetemes igazság, ha késsel estek nekem, akkor is.
2014. márc. 15. 17:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező: A sok-sok száz ember véleménye egyrészt kit érdekel, másrészt csak azért, mert sok, automatikusan igaz?
2014. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
50%

Ha kevés a magyar nőknek, kevés leszel mindenhol.

Fogd a pénzre nyugodtan, azért nincs nőd, mert nem vagy gazdag...

Azért nem találsz barátnőt, mert tutyimutyi vagy, 30 évesen szűz és otthon laksz, nem sportolsz, és úgy gondolod a nőkkel van a hiba, hogy egynek sem kellesz...

2014. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Legalább 50 ismerősöm van angolhonban, ahol azért vannak szebbecske lányok is, nem csak az a tipikus ronda angol nők. Amikor itthon voltak egyetemen, fősulin, munkában bárhol, soha nem volt párjuk, bárhogyan próbálkoztak. Mióta kint vannak és beszélik jobban a nyelvet, azóta azért akikkel beszéltem és számoltan, 37 nek lett párja vagy volt párja. Litván, lengyel, cseh, finn, angol, dán párja. Véletlen? Nem tudom, de megvan a véleményük a magyar nőkről, akkor is ha itt ezen a gykn (friss vagyok még itt, de látom, hogy itt aranyba vannak foglalva a nők és ha gonoszkodó kérdés jön, akkor 20 lány ront itt rá, hogy csakis kizárólag a pasikkal van a hiba, a nő hibátlan) a 80% védi őket. Lehet belém rúgni, de ez az igazság, amit nem én állítok, csak közvetítek pár kommentet.
2014. márc. 15. 18:02
 14/36 anonim ***** válasza:
Az "egzotikum" miatt könyebb felszedni külföldieket.
2014. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
30%
Ha olyan rosszak vagyunk mi magyar nők, mehetsz isten hírével külföldre. Pá-Puszi :)
2014. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
50%
Te is írtad, ha GONOSZKODÓ kérdés jön. Hát persze, hogy rádugrunk, és kitépjük a torkodat a helyéről! Miért kell GONOSZKODÓ kérdést feltenni, miért nem lehet normálisan megfogalmazni? Hm? Ez az egyik. A másik az, hogy ha ennyire jó külföldön, akkor miért nem mész ki? Ki vagy mi tart vissza attól, hogy becsajozz?
2014. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem, a sok hiéna nő. Én nem vagyok a nők ellen, csak közvetítettem. De amikor jön ide 10 nő vérben forgó szemmel, akkor jót röhögök a butaságaikon, hogy mennyire egyszerűk és nem érvelnek, csak vádaskodnak. Előbb agyat kellene növeszteni és akkor beszélhetnénk, rendben? Nem kell sértésnek venni, ez is csak nagy igazság volt.
2014. márc. 15. 18:05
 18/36 anonim ***** válasza:
48%
Nem lennél nagy veszteség nekünk, hidd el, mert te is csak egy puding-pasi vagy.
2014. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, minek menjek, ha nincs ott dolgom és nem akarok csajozni? Kérdés tartalmának megértéséből elégtelen, leülhettek.
2014. márc. 15. 18:07
 20/36 anonim ***** válasza:
71%
Én pedig akkor aggyal, teljesen normálisan válaszolok a provokatív kérdésedre. Menj külföldre ha ennyire rossz neked, oszt' jó lesz, be is fogsz tudni csajozni!
2014. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!