Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlagos, vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos, vagy átlag alatti (de nem ronda) magyar pasi, aki nem tud itthon ismerkedni a magyar nők nagy elvárásai miatt (összes ismerősöm, aki külföldön él, azt azt mondja, hogy rettenet a magyar nők elvárása) az külföldön próbálkozzon?

Figyelt kérdés
Küldök képet, aki kér, sok átlagos (még egyszer mondom nem ronda, de a magyar nőknek az átlagos is valahogy ronda pasi és ezt kb 1000 pasitól hallottam már a saját szájáól) pasi külföldön nagy százalékban talál párt és ott annyira nem szájhúzogatósak a nők érdekes módon. Igen kedves magyar nők, ez az egyetemes igazság, ha késsel estek nekem, akkor is.
2014. márc. 15. 17:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%
Te mégis milyen normális társalgást, és milyen érveket vársz, ha úgy vagdalkozol, mint egy utolsó,unintelligens bunkó? Oké, hogy felvetsz egy témát (még akkor is, ha az lerágott csont), de miért kell egyből gusztustalanul és agresszíven tenni? Ha neked van valami megdönthetetlen meggyőződésed, amit te objektív igazságként könyvelsz el, akkor miért jössz a netre hörögni másokra, akik nem úgy gondolják, mint te?
2014. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
55%

Azért külföldön is divat az egzotikum meg a más nemzetiségű srác. Nem feltétlen azért jön be a dolog jobban ott, mert a magyar nő az szemét, a más nemzetiségű meg tökély.

Ja és ha itthon nem találtok barátnőt, lehet, rossz helyen keresgéltek. (érdekes, az én párom magyar, és jéééé, nem is címlapfiú és nem is gazdag)

2014. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
71%
ÜdV Kérdező! Valamilyen szinten osztom a véleményed. Én lassan egy éve élek és dolgozok itt kint Stavangerben egy helyi olajipari cégnél. Az első 4-5 hónap kritikus ha külföldre mész, de utána bele lehet rázódni. Na a lényeg az itteni nők. Eleinte féltem a skandináv nőktől, mert kb 80%-uk egymagas v magasabb mint én, (175cm vagyok), és nem mertem közeledni feléjük, de azt vettem észre, hogy ha egy nőnek itt tetszel, ő szépen odamegy hozzád. Velem is így történt így ismertem meg 3 hónapja az itteni páromat. Ez jól esett, mert rendbe hozta az önérzetemet, amit sok magyar nő lerombolt az elmúlt néhány évben. 28 évesen úgy látszik rendeződni látszik az életem. Lehet, Neked is több esélyed lenne külföldön, egy próbát megér. Amúgy itt kint ha ügyes vagy hetente szedhetnél fel nőt, persze én nem űzöm ezt a sportot, de ilyesmi sikerem a magyar nőknél nem volt, sorra jöttek a lekoppintások, ó te alacsony vagy hozzám, de a legtöbb az ó van barátom dumával koptatott le, némelyik úgy hogy biztos tudtam róla, hogy nincs senkije sem. Itt kint nincs ilyesmi, mások az etikettek, ha egy nőnek komolyan felkelted az érdeklődését Ő megteszi feléd a lépést, és ez jó érzés!
2014. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Üdv a zöld pacsit kapók táborában, végre valaki aki nem akarja mindenáron meghazudtolni az igazságot. Van akinek itthon is összejön a nő, az nem tudja milyen akinek nem jön össze és beoltja az olyat, akinek itthon nem jön össze a párkapcsolat, hogy lúzer. Holott, ne biztos, most már láthatjuk. Több alázatot kedves lányok, ha lehetséges!

2014. márc. 15. 20:41
 35/36 anonim válasza:

Más ország, más mentalitás, másképpen szocializálódzak!

Ne akard megváltoztatni a magyar nőket!

Ők ilyenek!

Máshol is van ilyen, csak kevesebb az egy főre eső "maguktól felborultak" száma!

Ennek ellenére hiszem (remélem), hogy van még olyan fiatal, szép és okos lány, aki nem ilyen!

De egészen más, ha azonos nemzetiségű a partnered!

Számomra is az lenne az ideális, csak java aki Németországban él (mint én is), vagy idős, vagy már családos(minimum gyerek/kek), vagy pedig nem azonos nemzetiségűt akar választani (financiális okokból leginkább), vagy a legősibb mesterséget űzi. Sajnos az itteni magyar nők több mint fele..

A németekkel sajna nincs túl jó tapasztalatom, nehéz olyat találni, aki az ágyban is jó lenne (lehet csak nekem, bár mások is erre panaszkodnak, és Magyarországon nem volt ennyire jellemző ez a probléma! Ott inkább a kihasználása mentek, itt pedig iszonyatosan önzőek, de ragaszkodnak /általában/ hozzá, hogy Ők is fizessenek).

Más kultúra!

Előny és hátrány mindenben van!

Küldj egy képet, hátha tudok valamit segíteni! ;-)

Az idiótákkal pedig ne foglalkozz!

Fogadd el, hogy nekik így jó és másabb a véleményük, de szard le bátran, ha Ők nem tudják viszonozni a toleranciát!

2014. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
91%
2017-ből a magyar nők azért ilyenek mert sajnos ismerik a magyar férfiakat 😂😂
2017. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!