Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves kor feletti évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves kor feletti évek óta egyedülálló férfinek mennyire szívmelengető vagy szívszorongató érzés nézni, ahol a 25-35 közötti kortársak legjava, , babázós" képeket tölt fel magukról a közösségi oldalakra (pl: facebook)?

Figyelt kérdés
Vagy hogy fogja ezt fel, az a lényeg, jól vagy kevésbé jól?
2014. márc. 17. 22:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem, tudod a választ magadtól is ...
2014. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pont leszarom. Ha boldog a gyerekével örüljön neki. Én még nem igénylem. 31/F

Majd ha igénylem és netán nem akar összejönni akkor majd irigyelni fogom, de addig csak aranyosnak tartom de semmi egyéb.

2014. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a kisgyerekeket, néha elfogadnék egy-egy kislányt, akit látok az anyjával. (nem kell félreérteni, csak valahogy én inkább kislány párti vagyok jelenleg) Ellenben nagyon távol vagyok még a gyerekvállalástól 28 évesen, még az első barátnőnél se tartok! Így nagyon nem aktuális ez még nekem. A bátyámék kb. 8 év kapcsolat után fognak összeházasodni, nekem meg még kiszemeltem sincsen. Ez sokkal jobban zavar, hatalmas késés-élmény. A gyerekkel meg az a bajom, hogy ha beleugrasz a projektbe, azt nem lehet visszacsinálni. Engem a családos ember életmódjába való váltás megrémiszt, mivel az előtte levő életszakaszom is rosszul sikerült. Olyan későre tolódott tinikorban élek, bár annál azért (pl. anyagilag) függetlenebbül.


Hogy a kérdésre válaszoljak a részemről: nekem a babás képek nézegetése semekkora szomorúságot nem okoz, max annyit mondok, hogy: úristen, sosem gondoltam volna, hogy ennek a félénk/fogyatékos/elveszettnek tűnő fiúnak előbb felesége/barátnője lesz, mint nekem. A babát a fentiek miatt nem irigylem, annyi van csak, hogy az életemben valamikor egyszer szeretnék gyereket, de az se baj, ha ez 150 év múlva jön el, egyedül a biológiai óra sürget (de engem kevésbé, minta nőket). Viszont nem vállalok gyereket addig, amíg nem állok készen rá.

2015. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aki huszonéves férfi és ettől elandalodik, az nem normális.
2021. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!