Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Az utóbbi időben jóban lettem egy lánnyal (nagyon), folyton ölelgetjük egymást, ő pedig egy csomószor megpuszil engem és már párszor mondott olyat is, hogy mennyi imád meg szeret engem.

Figyelt kérdés
De hallottam egy beszélgetésének részleteit egy barátnőjével (teljesen véletlen, és ha már ott voltam gondolom kicsit bele hallgatózok). Valami olyasmit kérdezett tőle a barátnője, hogy összevesztél-e vele vagy már kibékültetek? Meg voltak még arra utaló jelek, hogy egy másik srácról beszéltek.100%, hogy nem rólam. Pontosan nem tudom miről beszéltek, de nekem úgy jött le mintha egy másik srác lenne az. Szerintetek? 16/F

2014. márc. 21. 19:02
 1/2 anna0905 ***** válasza:
És akkor most mi bajod van?
2014. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy miért beszéltek egy feltehetően másik fiúról olyanokat, hogy kibékültek-e már meg járnak-e vagy még csak kavarnak..ilyenek.
2014. márc. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!