Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mellőzik a fiatal...

Miért mellőzik a fiatal lányok a nőies dolgokat? (tizenéves korosztályra gondolok)

Figyelt kérdés

Ezt úgy mondom hogy én is 14 éves vagyok, de kedvelem a nőies ruhákat, kiegészítőket. Viszont a környezetemben úgy vettem észre hogy nem kedvelik ezeket. Szerinted miért? Vagy ha te is így vagy vele, te miért nem kedveled?

14/L


2011. nov. 4. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Én tizenévesen még nem akartam nőnek látszani teljesen más dolgok kötöttek le akkoriban, és nem azon gondolkoztam, hogy milyen nőies cuccokat vegyek. Inkább a sportosabb dolgokat szerettem, és a laza cuccokat. És ez így van rendjén szerintem. Lesz még elég ideje azon gondolkozni azoknak akik most nem nőies cuccokban vannak, hogy milyen nőcis ruhákat vegyenek meg.:)


L

19

2011. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, de valaki kiköti hogy ne legyen nőies.. foglalkozik a divattal meg magával, de nem lehet nőies..
2011. nov. 4. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

anyu azt mondta, hogy azért nem vagyok nőies, mert még nem vagyok érett, ezekhez a dolgokhoz. el nem tudnának engem képzelni magassarkúban vagy magas sarkú csizmában. szoknya az még elmegy, ha vagányabb a fazonja, de egy mini, vagy egybe ruhát tuti nem vennék fel. a körülöttem lévő lányok felveszik a csőtoppot MELLTARTÓVAL, mert azt hiszik úgy felnőtesebb. nevetséges. na mindegy nem is ez volt a kérdés, de azt hiszem arra már válaszoltam.

én is 14 lány vagyok.

2011. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Én is szeretek csinosan öltözni.

Nincs tornacipőm,

mintás pólóm, (mármint az "olyan" mintás :D )

és sohase mennék melegítő hosszujjúba iskolába... (nálunk elég sokan teszik; [link]

2011. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Jó ez, még nem azt jelenti hogy csinosan öltözködök, (mert nem húzom fel ezeket a ruhadarabokat) de megpróbálok :D
2011. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Aki kiemelte, hogy melltartóval:

Mert szerinted iskolába melltartó nélkül kellene járni? :O Azért 14 évesen már elég sok lánynak van mit belerakni a melltartóba. Én kismellű vagyok, és rég voltam 14 éves, de már én sem szerettem melltartó nélkül kimenni az utcára ennyi idősen. És nem azért, mert push-up, meg szivacsos szarokat hordtam volna, mert azok akkoriban nem is nagyon voltak még.


Kérdező: szerintem azért, mert a lányok többsége még nem érzi magát NŐnek ilyenkor, és ezzel nincs is baj. Majd kialakul náluk is. Az iskola nem divatbemutató, kényelmesen érdemes felöltözni, tanulni jár oda az ember.

2011. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

MOnjduk kétlem, hogy 14 évesen tudnál nőiesen öltözködni.

Kíváncsi lennék, hogy ez nálad mit takar.

2011. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Én az utóbbi 1-1,5 évben meglehetősen nőiesen öltözködök, erre megkapom, hogy öreges. Ami persze nem igaz, inkább elegánsan, de nem azért, hogy idősebbnek gondoljanak. Csak imádom a magas derekú szoknyákat, csipkés topokat, blúzokat, kardigánokat, stb.
2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
A csőtophoz pántos melltartót felvenni tizenévesen is ugyanolyan röhejes, mint felnőttként. Vagy vegyen alá pántnélkülit vagy ne hordja, szerintem erre utalt a válaszoló.
2011. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Na de azt sehol nem írta(d), hogy PÁNTOS melltartóval :D Létezik pánt nélküli is, szerintem ha az ember a csőtop+melltartó szavakat látja egymás mellett, egyértelműen erre gondol :).

De igazad van, tényleg semmilyen korosztályban nem menő/csinos/ízléses pántos melltartóval viselni.

2011. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!