Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire drámai a helyzet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire drámai a helyzet? A magyar nők is egyre hidegebbek és távolságtartóak a magyar férfiakkal szemben? Oka, ha így van?

Figyelt kérdés

A világon általában a nők valamivel boldogabbak, mint a férfiak. Magyarországon azonban ez fordítva van, konkrétan a magyar nők a legboldogtalanabbak a világon, verve a dél afrikaiakat és az indiaiakat is.


[link]


2014. márc. 27. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy. Nem értetted meg.
2014. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es!


"A ti hozzászólásotok pont ilyen értelmetlen, általánosító dolog." Te nem általánosítottál? Na ugye.


"Ezen felbátorodva írjak ide olyan választ, hogy mert TI férfiak, megcsaltatok, elhagytatok, nem kellettem nektek, ezért én elutasító vagyok veletek, mert úgyis ezt csinálnátok a jövőben mindig, és nem is érdemeltek mást, mint olyan nőket, akik a pénztárcátokat nézi, mert mást úgysem tudtok, mint hazudni, csalni, hitegetni. Akkor legalább legyen pénzetek, hogy ennyi örömem legyen bennetek."


Igen, nyugodtan írhatsz ilyen választ, mert ez így van. Ezért írtam, hogy ez egyféle kölcsönhatás. Mindkét nem megtanulja a csalódásai után, hogy hogyan játsza el azt, ami nem, és így lesz a bomba nő/remek férfi. Én azt nyújtam, amire kereslet van. Ha találok olyat, aki mást is igényel, akkor neki magamat adom majd.


A többire meg csak annyit, hogy már ne haragudj, de mielőtt személyeskedsz meg oltogatsz, tanulj már meg szöveget értelmezni, mert az sosem árthat. Nem sajnáltattam magam, nem vagyok pesszimista, nem nyüszítek és társai, egyszerűen leírtam azt, hogy sok nő ezt igényli, hát megkapja, de senki se csodálkozzon, ha azt kapja, amit. Gondolom érthető azon igényem, hogy ismeretlenül ne vádolj ilen baromságokkal. Köszönöm.

2014. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!