Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Az a csaj megőrjít.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az a csaj megőrjít.

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe szeremes vagyok, nagyon jóba lettünk mindent elmondunk 1másnak stb. Ha én kihívom aztmondja kijön meg hogy ekkormeg akkor de mégsem mert közbejön mindig vmi. Viszont van neki egy csaj barátja akihez meg kimegy igaz ők régebbóta ismerik egymást de a srácnak bejn a csaj, viszont hozzá túl fiatal nem akar tőle semmit. de ugyérzem énis bejövök a srácnak...
2008. júl. 24. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már itt vagy vele akkor valahogy jelezd hogy hahó te kellesz nekem xd Hivd el beszélgetni sétálni kettesbe,erröl tudnia kell mivan.Ha nem jön rá baj van XDInnetöl nem lehet más, ha bejösz neki akkor ugyis a tied lesz.
2008. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak nem merem megmondani neki hogy szeretem, mertmár régebben 2x bevallottam ugy 1 éve..:(

És ő nem haragudott meg igaz nem jöttem be neki de ugyanugy joba maradtunk most megint ujra szeretem és nem haragudnna ha megmondanám neki de nem merem...pedig sokszor bevallom a fiunak aki tecci h mivan..

2008. júl. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!