Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Durva lenne, lányok? Vagy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva lenne, lányok? Vagy ti hogy folytatnátok a történetet?

Figyelt kérdés

Randizáskor a felek között kialakul az a pillanat, amit a "tökéletes pillanatnak" szoktak tekinteni csóknál.

Parkban padon ülnek. Közelednek egymáshoz, de a srác megáll. A lány is megáll, látja, hogy megtorpant a srác.

Így ülnek pár hosszú másodpercig, körülöttük minden él és mozog, még a lenge szellő is elevenebb, olyan csönd van. Ők csak ülnek, és várnak. A fiúnak csak egy enyhe mosoly van az arcán. Majd megszólal, "csukd be a szemed".

A lány becsukja. A fiú lassan előrébb hajol, majd a füléhez közeledik. Minden egyes szót úgy ejt ki, hogy az ajkaival a lány fülét gyengéden érintse. Majd lassan, hosszan tagolva kérdezi.

-... érzed ...? *lány határozatlanul bólint*

-...a legtökéletesebb pillanatot?

A lány ismét bólint, és ő is már csak suttogva mondja a srác fülébe; "igen"

-...a legmeghittebb momentumot, amelyért élni érdemes?

A lány megint csak bólint, válaszában visszatarthatatlan kéjes sóhaj; "higenh". Szíve a túlhajtás és a leállás szélén áll, csak a pad tartja meg őt az eldőléstől és a tudat, hogy a fiú ott van mellette.



A srác hirtelen visszább ül, hátra dől, kezeit a tarkója mögé teszi, majd széles mosollyal így szól;

-Én is éreztem.

Jó volt, nem? Nagyon élveztem.

Mit gondolsz, szerinted ez még lesz jobb is?


___________

Ti hogyan folytatnátok? Ha ez megtörténne veletek, hogy cselekednétek? Tegyük fel, a sráccal minden klappol, csak ezt a meghitt pillanatot kezelte így. Talán mert nehéz szembesülnie, bánnia az érzelmeivel és zavarában inkább elkomolytalankodja?

Mit gondoltok?

Kort is írjatok.


Van alternatív folytatás is a srác részéről, de a lányokéra vagyok kíváncsi :)


2014. márc. 31. 14:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
18 elmúltam. Annyira durva lenne? :O
2014. márc. 31. 15:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Innen kimoderálnák:DD
2014. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szerelem idővel alakul ki, márpedig ha ismerkedéskor valaki így műsorozna, nem tudnám komolyan venni, bocsi :D

Nem rosszindulatból írom, nagyon érzelgős/álmodozós típus vagyok alapjáraton, csak a valóságban azért az ismerkedés/szerelembe esés akkor sem így zajlik, na.

2014. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ezek szerint hiányosan, félreérthetően írtam.

Legközelebb több expozíciós infót ejtek el, mert most úgy jön le, mintha első randin most ismerkednének.

2014. márc. 31. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!