Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Neketek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Neketek mennyire jönnek be a mackós fiuk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

párom hasonlo magassággal most már 10kiloval könnyebb nálad,de volt ő is ennyi,akkor se tetszett kevésbé...


de ne itt kérdezgess hülyeséget...ha 20-ból 19 azt fogja mondani,hogy hát neki nem tetszik,akkor magadbafordulsz és kiugrassz a tizedikről? ha meg 20 mondja azt,hogy tetszik,húdeimádja,akkor kimész,és beképzelt majomként vered a meleld,hogy én vagyok a legjobb pasi?

ugyanmár...

tetszeni nem tetszhetsz mindenkinek...

(kértek már fel modellkedni,jelenti ez azt,hogy nem vagyok csunya,pasikat is ugy kell levakarni néha,diplomázok lassan,tehát fullhülye sem vagyok...mégis van pasi,akit ha fejenálnék sem tudnék megkapni)

22/L

2009. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát inkább vékony legyen, mint disznó. Amúgy az a biztonságérzet csak illúzió, mert a háj meg az izom nem ugyanaz!
2009. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolsó 2: sooo true!
2009. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
hehe...a barátom nem hájas,hanem macis...szal nem jelenti azt h hájas...kedves utolsó előtti...vki lehet azért macis,mert úgy van kigyúrva...ESETLEG...de ahogy érzed^^
2009. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem jönnek be:/
2010. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12:55

Te mit okoskodsz?! Értelmezd az írásom!

2010. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

00:28

Te meg mit siránkozol itt?! Bezzeg ha azt írják, hogy "botsáska" az rendben van, mi?! Barom...

2010. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!